X

Ünlü Analist Ripple’ın (XRP) Önündeki Engeli Açıkladı! XRP ATH’a Sadece Bir Direnç Uzakta

Ünlü analist, Ripple'ın (XRP) önündeki engeli açıkladı.
10:45
15 Kasım 2021
Ünlü Analist Ripple'ın (XRP) Önündeki Engeli Açıkladı! XRP ATH'a Sadece Bir Direnç Uzakta
Okuma Süresi: 3 Dakika

Popüler bir kripto stratejisti ve trader, Ripple (XRP) için tüm zamanların en yüksek seviyesine giden yolu açmak için aşması gereken çok önemli bir direnç alanını vurguladı.

XRP’nin Önündeki Engel

Ünlü kripto analisti Credible Ripple hakkındaki yeni tahminlerini paylaştı. Credible, Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda 263.300 takipçisine, XRP’nin şu anda her seferinde bir seviye atladığını ve yüksek zaman dilimi (HTF) direncini kırdığında tüm zamanların en yüksek seviyelerine (ATH) net bir gökyüzü görmesi gerektiğini söylüyor.

Ünlü analist XRP tahminleri hakkında şu ifadelere yer verdi;

“HTF’de 1,70 doları geçmeyi başardığımızda, kesinlikle yeni ATH‘ı hedeflemeye başlayacağız. Burada bu bölgenin genel olarak neden bu kadar önemli olduğunu görebilirsiniz.”

Credible’ın grafiğine göre, 1,50 – 1,70 dolar arasındaki alan, Mayıs ayında kırılma noktasıydı ve bu, Temmuz ayında dibe vurana kadar yedinci en büyük kripto varlığı için çok aylı bir ayı trendini ateşledi.

Ünlü Analist Bitcoin’i Değerledirdi

Ünlü analist Credible, Bitcoin‘e baktığında, BTC’nin 62.000 dolarlık desteği yeniden test ettikten sonra kısa vadeli bir sıçrama için hazır olduğunu belirtti.

“[BTC] önce dipleri almaya karar verdi. Şimdi 66.000 dolara geri geri dönüyor. BTC burada yerel olarak daha düşük bir düşüş sağlarken, çoğu altcoin’in bunu YAPMADIĞINI unutmayın. Bu iyiye işaret.”

8 Kasım’da Bitcoin 67.000 doların üzerine çıktığında Credible, rallinin yetersiz kalacağını ve BTC’nin kısa vadeli bir geri çekileceğini doğru bir şekilde tahmin etti.

HBAR Yükseliş İçin Hazır

Kripto stratejisti, eşler arası ödemeler için halka açık bir ağ olan Hedera Hashgraph‘a (HBAR) da yakından takip ediyor. Credible’a göre, HBAR kritik bir seviyenin üzerine çıktıktan sonra yükselişe geçiyor.

“Bayanlar, baylar ve HBAR-baryalılar, aşağıda bahsettiğim arz bölgesinin üzerinde ilk onaylanmış günlük kapanışımızı aldık (0,42 dolar). Kemerleri bağlayın. Sabrınız cömertçe ödüllendirilmek üzere.”

Analist ayrıca piyasadaki son genel düzeltmeye rağmen çoğu altcoin‘in yükselişe geçtiğini söylüyor.

“Altcoin’lerin çoğu büyük darbeler aldı, ancak nihayetinde kilit kırılma seviyelerini yeniden test ediyorlardı ve yükseliş yapılarını koruyarak arkalarında uzun [tasfiye] fitilleri bıraktılar. Bu sadece bir sarsıntıydı ve bence hasarın çoğu yapıldı.”

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar