Ünlü Analist Ben Armstrong, Aralık Ayı Tahminini Açıkladı! Bu 5 Altcoin’de 2x Artış Bekliyor

Ünlü analist heyecanlandıran Aralık ayı tahminlerini paylaştı.
13:00
1 Aralık 2021
Ünlü Analist Ben Armstrong, Aralık Ayı Tahminini Açıkladı! Bu 5 Altcoin'de 2x Artış Bekliyor
Okuma Süresi: 3 Dakika

Geniş çapta takip edilen kripto trader‘ı ve analisti Ben Armstrong, Aralık ayı tahminlerini takipçileri ile paylaştı. Armstrong Aralık ayında patlayıcı ralliler yapacağını düşündüğü 5 altcoin‘i açıkladı.

Polygon (MATIC) ve Ethereum (ETH)

Ben Armstrong’un listesinde ilk sırada piyasa değeri bakımından en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum (ETH) ve Polygon (MATIC) bulunuyor.

Armstrong’a göre 2021, Ethereum’un yılı oldu. Ethereum, interneti ve verileri sonsuza dek değiştirdi. Öyle ki akıllı sözleşmeler ve en önemlisi NFT‘ler aracılığıyla blok zincirini kitlelere getirdi.

Bununla birlikte ünlü analist, Ethereum’un lider olabileceğini ancak ağ etkilerinin de 2. katman çözümlerini ön plana çıkardığını vurguluyor. Dolayısıyla Armstrong dikkatleri Polygon‘a çekmek istiyor.

“Poligon’un hızıyla birleşen Ethereum ağı, size aylardır bahsettiğimiz muhteşem bir kombinasyon oluşturdu. Tüm bu hype ve gelişme, kesinlikle hatırlayacağınız patlayıcı bir Aralık’ta doruğa ulaşacak.”

Bu nedenlerden dolayı ünlü analist Armstrong, ETH‘nin bu ay 10.000 dolarlık rekor bir seviyeye ulaşacağını tahmin ediyor ve Polygon da 2x’lik bir artış bekliyor. Armstrong’a göre MATIC tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2.68 doları kırabilir buradan artışına devam edebilir.

Kadena (KDA)

Armstrong’un listesinde, blok zinciri tarihinde yerlerini almak isteyen büyük üç akıllı sözleşme platformunun bir parçası olan Kadena (KDA) da yer alıyor.

“JPMorgan’ın bu küçük projesi, bu yıl içimizi ısıttı. Noel arifesinde ren geyiği gibi yeni zirvelere giden patikaları alevlendirmeye devam edecek. Özellikle bu projeden elde edilen kazanımlar, naneli latte’den daha tatlı oldu.”

Analiste göre, KDA 0,16 dolardan 16 dolara 1 yılda %7,000’den fazla artış yaşadı. Ancak Armstrong Kadena’nın tavan fiyatının henüz görülmediğine inanıyor. Solana gibi diğer projeleri taklit ediyorsa, Kadena hala 10X veya daha fazlasına bakıyor.

Sandbox (SAND)

Öte yandan Armstrong Sandbox‘u (SAND) da yakından takip ediyor. Sandbox, Minecraft veya Roblox’a benzer bir oyundur, ancak üçlü A grafiklere ve endüstri gazilerinden oluşan bir geliştirme ekibine sahiptir. Oyuncular Sandbox’ta kendi oyunlarını ve deneyimlerini yaratmanın yanı sıra The Walking Dead gibi en üst düzey IP’den uyarlanmış oyun oynarlar.

Analistin dediği gibi, Sandbox’ın yerel SAND tokeninin fiyatı son 60 gün içinde çarpıcı bir şekilde artış yakaladı. Öyle ki SAND, içeriğin kaleme alındığı sırada 6.63 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Axie Infinity‘nin bu yılın başlarındaki çılgın koşusunu taklit etme potansiyeli var. Portföyünüzde bir miktar metaverse riski istiyorsanız, bir satın alma fırsatı bulun.”

Avalanche (AVAX)

Ünlü analistin listesinde son olarak, son birkaç haftadır Solana’yı takip eden ve “birbiri ardına parabolik artışlarla yüzleri eriten” bir başka akıllı sözleşme platformu olan Avalanche (AVAX) yer alıyor.

Armstrong’a göre, tts yardımcı programı, hızı ve kullanım kolaylığı AVAX’ı diğer kripto para birimlerinden ayrı kılıyor.

“Avalanche bu yıl hediyeleri daha yeni yeni açmaya başladı ve bir dahaki sefere daha büyüklerine geçeceği kesin.”

Armstrong ayrıca, AVAX‘ın Aralık ayında 200 doları veya daha fazlasını aşmasını öngördüğünün de altını çizdi.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar