• BTC  :  35.171,12 ₺
  • ETH  :  2.740,52 ₺
  • BCH  :  4.779,53 ₺
  • XRP  :  2,84 ₺
  • NGC  :  2,83 ₺
  • BTC 35.171,12
  • ETH 2.740,52
  • BCH 4.779,53

Türkiye’de Bitcoin Kabul Eden Yerlerin Listesi

6 Kasım 2017
  • Coin TürkCoin Türk

Türkiye’de Bitcoin kabul eden işletmelerin listesine aşağıda yer verilmektedir. Sizde bu listede yer almak istiyorsanız lütfen bilgilerinizi (iletisim@coin-turk.com) adresine gönderiniz.

Eğer şirketinizle ilgili bilgilerinin doğru olmadığını düşünüyorsanız yine bizimle irtibata geçmeniz yeterli, gerekli güncellemeler ivedilikle yapılacaktır. Aşağıda yer alan firma bilgileri şirketlerin kendi başvuruları ile sağlanmıştır.

Son Güncelleme: 22.05.2018

Alan ŞİRKET WEB
3D Yazıcı 3Dörtgen 3dortgen.com
Bilişim 5Mbilişim www.5mbilisim.com/
Bilişim Server Plus serverplus.com.tr/
Bilişim Best Veri Kurtarma bestverikurtarma.com/
Bilişim DCP Teknoloji dcpteknoloji.com
Bilişim Adres Bilgisayar adresbilgisayar.com
Bilişim Bilgisayar Hizmetleri bilisimciniz.com
Bilişim Gifted Coder facebook.com/giftedcoder
Bilişim Internetq internetq.com
Bilişim Web Tasarım Ji webtasarimji.com
Bilişim Kayra Bilişim kayrabilisim.com
Bilişim Kayrasoft Kayrasoft.com.tr
Bilişim ONOFİS İnternet Hiz. https://www.onofis.com/
Bilişim Saydam Bilişim saydambilisim.net
Bilişim Siyaz Beyaz Bilişim Siyahbeyaz.com
Bilişim Vobsinyalleri viopsinyalleri.com
Bilişim Motto Yazılım Tasarım http://www.mottods.com/
Çeviri Translation Genie translationgenie.com
Danışmanlık 1e1consulting 1e1consulting.com
Domain Alan Adları alanadlari.com
Eczane İstasyon Eczanesi facebook.com/istasyon
Eczane Eczane Özgün eczaneozgun.com
Eğitim Delta Koleji delta.k12.tr
Eğitim Tennis Club tennisclub.com.tr
Eğitim AKADEMAS akademas.com.tr
Eğitim Pediko pediko.com
Eğlence Exit Kaçış Oyunları bursaexit.com
Eğlence Kaçış Merkezi kacismerkezi.com
Elektronik Seda Elektronik sedaelektronik.com
Emlak Atasam Gayrimenkul atasamgyd.com/
Emlak Antalya Homes antalyahomes.com/
Emlak Infinity Emlak instagram.com/infinityemlakgayrimenkul
E-ticaret Binbirçeşit binbircesit.com
E-ticaret Uçuracak ucuracak.com
E-ticaret Taft Coffee taftcoffee.com
E-ticaret Amerikadan Alış-Veriş Amerikadanalisveris.com
E-ticaret Ertesi Gün Kapında ertesigunkapinda.com
E-ticaret Metebey metebey.com
E-Ticaret CoinTürk Store store.coin-turk.com
E-Ticaret PlatinMarket platinmarket.com
Ev Dekorasyon Armoni Perde armoniperde.com.tr
Ev Dekorasyon Muvo İç Mimarlık muvo.com.tr
Ev Dekorasyon M. Ulutaş Perde facebook.com/bymuhammerulutasperde
Ev Dekorasyon Doğan Perde doganperde.com
Ev Dekorasyon Nihal Perde nihalperde.com
Fotoğraf Kraft Medya medyakraft.com
Gıda Lezzet İkizleri Lezzetikizleri.com
Hırdavat Ata Fırça atafirca.com
Hukuk Baran Hukuk baranhukuk.com
Hukuk Avukat Tunç Sudi Tol tuncsuditol.av.tr
Hukuk Eksper Hukuk Dan. eksperhukuk.com
Hukuk Hukuk Terlemez terlemezhukuk.com
İnşaat AK İnşaat facebook.com/akinsaat
İnşaat Demir Yapı İnşaat demiryapinsaat.com
İnşaat KarPlus karplus.com.tr
İnşaat Sandviç Panel sandvicpanel.co
İnşaat Lena Doğaltaş lenadogaltas.com
Kırtasiye Defter Sepeti Kırtasiye deftersepeti.com
Kırtasiye Hasret Kırtasiye facebook.com/hasretkitabevi
Kırtasiye Kartusmarkt Kartusmarkt.com
Konaklama Kamara kamara.com.tr
Konaklama Karaburun Apart Houses adormo.com
Kuaför İhsan Temel Kuaför ihsantemel.com/
Kuyumculuk Pasha Jewellery facebook.com/pasha.jewellery
Mekatronik Ivmech Mechatronics ivmech.com
Mimarlık Büron Mimarlık www.buronmimarlik.com.tr
Mimarlık Kamer Kentsel Dönüşüm kamerengineering.com
Müzik Zihni Müzik zihni.com
Optik Ege Optik facebook.com/ege
Optik Öz Kevser Optik Ozkevseroptik
Oyun Klasgame Klasgame.com
Reklam Gümüşel Reklam http://www.gumuselreklam.com/
Reklam Reset OTB Reklam Ajansı kivancilisulu.com
Reklam Verim Reklam D.Baskı M. verimreklam.com
Reklam Virtual Digital Media virtualdigitalmedia.com
Restoran Batman – Van Kahvaltı facebook/van
Restoran Rafine Gastro facebook.com/rafinegastro
Sağlık Dr. Ali ÖZGÜR homeopatinedir.com
Sanat Sanat Galeri sanatgallery.com
Tamirat RE MARİNE remarine.com.tr
Tasarım Merkur Design merkurdesign.com
Tasarım Medyum Sepeti medyumsepeti.com
Teknoloji Golden Proje goldenproje.com
Teknoloji Vip Cep Servis vipcepservis.com
Teknoloji İkinci El Mobil ikincielmobil.com
Teknoloji Tekno Geri Dönüşüm teknogeridonusum.com.tr
Uçuş Avalonjet avalonjet.com
Yayıncılık Ekovizyon Dergisi ekovizyon.com.tr
Yayıncılık İnci Kitap İncikitap.com
Yayıncılık Propaganda Yayınları propagandayayinlari.net
loading...
  • proxy
    7 ay önce

    Proxy Satın AL : https://proxysatinal.com/ olarak bitcoin ve tüm altcoinler ile 7/24 anında aktif şekilde proxy satın alabilirsiniz. Listeye eklenmesini rica ediyorum.

    20
  • waroi
    11 ay önce

    Büron Mimarlık: http://www.buronmimarlik.com.tr ve bymuhammerulutaş perde olarak da Bitcoin, Ethereum, Ripple ve Litecoin ödemeleri kabul etmekteyiz. İki firmamızda İstanbul – Kadıköyde bulunmaktadır. Yiyecek firmalarınında bu ödeme biçmini tercih etmesi dileğiyle…

    19