X


TRON’un (TRX) Yeni Ortaklığı Ne?

TRON kurucusu Justin Sun kripto paranın sağladığı yeni ortaklığı açıkladı.
09:00
9 Kasım 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

TRON’un kurucusu Justin Sun 8 Kasım Perşembe günü yaptığı açıklamada kripto para topluluğuna yeni gerçekleşen bir ortaklığı duyurdu. Kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımda TRON ile NeoWorld’ün birlikte çalışacağını ilan eden Sun konuya ilişkin detaylara yer veriyor.

Justin Sun söz konusu gönderide şu ifadeleri kullandı:

TRON ile NeoWorld bir ortaklık sağladı. İki taraf arasındaki işbirliği NeoWorld’e dahil olmak, NeoWorld Özel Dünyasını tasarlamak, topluluğun ekosistemindeki ortak çalışmayı güçlendirmek gibi konular ile ilgili olacak.

NeoWorld nedir?

NeoWorld Blockchain üzerinde çalışan çok oyunculu bir online sanal gerçeklik dünyası şeklinde ifade edilebilir. Kullanıcılarına üç boyutlu deneyimler sunan bu dünya sayesinde oyuncular yeni bölgeler keşfedebilecek, yeni ufuklar meydana getirebilecek, kariyer oluşturabilecek ya da gerçek dünyada yapılabilecek birçok şeyi uygulama fırsatı bulabilecek.

NeoWorld oyuncuları aynı zamanda aralarında sohbet edebiliyor ve keyifli vakit geçirebiliyor. Dileyen kullanıcılar profesyonel ya da kişisel ağlar kurabiliyor. Üstelik oyuncular NewWorld üzerinde satışa sunulan arazileri satın alabiliyor ve buraya binalar inşa edebiliyor. Ağın kullanıcıları sanal dünyada avatarları aracılığıyla gezebiliyor.

TRON’un NewWorld üzerindeki rolü

Justin Sun ve TRON Vakfı NeoWorld sanal dünyasında bir bina inşa etti. Yazını görselinde de görüldüğü gibi söz konusu binanın yüksekliğinden ve oyunculara verdiği çalışma ödüllerinden dolayı dikkat çektiği biliniyor. TRON Vakfı çok yakında ortaklığa ilişkin daha detaylı verilere yer verileceğini ifade etti. NeoWorld ortaklığının TRON’a ne gibi getiriler sağlayacağını ise zaman gösterecek.

Kaynak: Ethereumworldnews

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar