X


Tron Ağında Yeni Bir ICO Düzenleniyor

Tron ekibi yaptığı inovasyonlara bir yenisini daha ekliyor.
16:00
23 Eylül 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

Tron Virtual Machine (Sanal Makine) Tron ana ağına ağustos sonunda entegre edilmişti. Bununla birlikte Tron projesinde yeni bir dönem başladı: Merkezsiz uygulamalar dönemi.

Geliştiriciler bunun üzerine Tron ekosisteminin bir parçası olacak ve Tron token’larının işlem göreceği merkezsiz bir borsa geliştirme ihtiyacı duydu. Tron Watch Market ismi verilen merkezsiz borsa projesinin temel amacı şu sözlerle açıklandı:

Sezgisel ve tüm yönleriyle merkezsiz bir borsa (DEX) olmak. Böylece TRON, TRX10 ve TRX20 token’larıyla güvenli ve merkezsiz bir şekilde işlem yapabileceksiniz.

Tron Watch Market, Tron Token Ağının likiditesinin artmasına yardımcı olacak. Merkezsiz borsa ağdaki tüm token’ları desteklediği için her token bundan fayda sağlayacak.

Tron Watch Market için geri sayım başladı

Yeni kurulacak merkezsiz borsanın web sitesine göre token satışının başlamasına 1 günün biraz üzerinde bir süre kaldı. Token fiyatı 1 TRX = 2 TWM olarak belirlendi. TWM token’ının ömür boyu işlemcilik, TWM ile ödenebilen token’ların listelenmesi ve platform içi oylama gibi önemli işlevleri olacak. TWM ayrıca Sesameseed’le TWM token satışının SEEDGerminator platformuna eklenmesi konusunda anlaşmaya vardı. SEED sahipleri platform üzerinden TWM token’ı satın alabilecek.

Projenin whitepaper’ında şu satırlar yer alıyor:

Tron, ana ağını Haziran 2018’de başlatan görece yeni bir platform. “Web’i merkezsizleştirme” amaçları ve merkezsiz uygulamalara kucak açan altyapısıyla geliştiricilerin ve ICO’ların ilgisini çekiyor. Yakın zamanda Tron ağında birçok token geliştirilebilir ve TronWatch bu token’ların başarısına katkıda bulunmak istiyor.

Kaynak: ethereumworldnews.com

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar