X


Tron Ağında Hareketli Anlar: 3,5 Milyar TRX Nereye Gitti?

Tron ekosisteminde alarm zilleri çalıyor!
19:19
21 Eylül 2020

Tron ekosisteminin son projelerinden birisi olan SUN, bugün Binance kripto para borsasında listelendi ve gözler yeniden Justin Sun’ın projelerine çevrildi. Whale Alert tarafından aktarılan bilgilere göre ise devasa miktarda TRX transferleri başladı ve bunların direkt olarak Binance listelemesinden sonra olduğu belirtiliyor.

Tron Ağındaki Balinalar Uyandı

Anonim kripto para balinalarına ait olan cüzdanlardan yapılan transferlerin toplamda 3,5 milyar TRX’e kadar çıktığı görülüyor. Her bir transferin 300 milyon ile 750 milyon TRX arasında bakiyeye sahip olduğu ve bunların toplam değerinin 72 milyon doları aştığı belirtilmekte.

Bu işlemlerin devamında ise direkt olarak Tron Foundation cüzdanlarından yüklü transferler yapılmaya başlandı. Bu da söz konusu balina transferlerinin bir kısmının da Tron Foundation ile ilgili olabileceğini düşündürüyor. Tron Foundation da işin içine girince aktarılan toplam TRX miktarının değeri 100 milyon doları aştı.

Tron CEO’su Justin Sun kısa süre önce yaptığı açıklamada Tron Foundation’ın DeFi sektörüne tam anlamıyla giriş yapmaya hazırlandığını belirtmişti ve bu işlemler onunla ilgili olabilir.

Bunların Binance’in SUN listelemesi yapmasından sonra gerçekleştirilen işlemler olması bağlantı ihtimalini arttırsa da bağlantının tam olarak nasıl olduğu veya amacın ne olduğu bilinmiyor. Tron bu yazının kaleme alındığı an itibariyle ise %5 düşüş yaşamakta ve devamlı olarak düşmekte.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar