reklamı kapat

TRON 4.0, Justin Sun’ın Kendi Anketinde Yenildi

Justin Sun'ın TRON 4.0 ve ETH 2.0 kıyaslaması, hüsranla bitti.
21:00
24 Mayıs 2020

Tron Foundation CEO’su ve Tron (TRX) kripto para biriminin kurucusu olan Justin Sun, bugün oldukça komik duruma düştü. Justin Sun’ın kendisine ve Tron ağına rakip olarak gördüğü kripto para birimi, bir zamanlar TRX’in de ev sahibi olan Ethereum (ETH) olarak biliniyor. Sun, devamlı olarak Vitalik Buterin’i ve Ethereum projesini eleştirirken, aynı zamanda ETH ile aşık atmaya da çalışıyor.

Tron 4.0 vs. Eth 2.0

Sun, bu konudaki son hamlesini de Twitter üzerinden yapsa da beklenmeyen bir yenilgi aldı. Ethereum‘un sene sonunda ETH 2.0 güncellemesini yapacağı biliniyor ve herkes tam olarak bu güncellemeye odaklanmış konumda. Ethereum ağının en büyük iki sorununu çözeceği düşünülen bu güncelleme, şimdiden ETH yatırımcılarını heyecanlandırıyor.

Justin Sun da tam olarak buna atıfta bulunarak TRON 4.0 güncellemesini piyasaya süreceğini duyurdu. Twitter üzerinden bunun hakkında anket yayınlayan Sun, takipçilerine TRON 4.0’ın mı yoksa ETH 2.0’ın mı önde olduğunu ve iyi olduğunu sordu.

Ankete kısa süre içerisinde 17.000’den fazla oy gelse de bunların ezici üstünlüğünün Ethereum odaklı olduğu ortaya çıktı.

Anketin ilk saatlerinde üstünlüğün ağır bir şekilde ETH’de olduğu görülse de bir anda 30.000 gizemli oy ortaya çıktı ve toplam 50.000 oy kullanıldıktan sonra üstünlük şaibeli bir şekilde Tron’a geçti. Sosyal medya kullanıcıları ise Sun’ın daha önce yaptığı gibi oy satın aldığını düşünüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.