Tecrübeli Analist Büyük Çıkış Yapmasını Beklediği 3 Altcoin’i Paylaştı

Anonim kripto para analisti Cantering Clark, akıllı sözleşme protokolü Solana (SOL) ve sanal gerçeklik platformu Decentraland (MANA) dahil olmak üzere üç altcoin için kısa vadede yönün yukarı olduğunu söyledi.
15:20
1 Ağustos 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

Popüler kripto para stratejisti ve analisti Cantering Clark, akıllı sözleşme protokolü Solana (SOL) ve sanal gerçeklik platformu Decentraland (MANA) dahil olmak üzere üç altcoin için kısa vadede yönün yukarı olduğunu iddia etti.

Solana ve Decentraland

Anonim kripto para analisti Cantering Clark, 140 binden fazla Twitter takipçisine, yakın zaman önce çapraz direncini kırdığını ve başarıyla destek olarak yeniden test ettiğini söylediği ve en güçlü Ethereum (ETH) rakibi olarak gösterilen Solana (SOL) konusunda iyimser olduğunu belirterek, “Hâlâ SOL’un SOL’u geçmesini bekliyorum.” dedi.

Kripto para uzmanına göre, SOL için 45 doların üzerinde gelecek bir hareket, 60 dolara olan bir rallinin kapısını aralayacak. SOL, yazım sırasında günlükte yüzde 3,39 düşüşle 42,83 dolardan alınıp satılıyor.

Tüccarın gözüne takılan ikinci altcoin ise popüler metaverse projelerinden Decentraland (MANA). Cantering Clark, MANA‘nın ani direnci olan 1,03 dolayı delip geçmeye hazırlandığını iddia ederek şu ifadelerini kullandı:

Biraz daha zorlayabilirsek yeni 30 günün zirvesi geliyor. Kripto, pişmiş ve sarmal bir kırılım ticaretini sever. MANA mavi çizginin üzerinde kapanış yapabilirse, biraz mavi gökyüzü olur.

Analistin paylaştığı MANA grafiğine göre, 1,03 doların üzerindeki gelecek bir hareket yaklaşık yüzde 30’luk yükselişle fiyatı 1,33 dolarlık hedefe taşıyabilir. MANA, yazım sırasında 0,98 dolardan işlem görüyor.

“Bu Altcoin 2x Yapabilir”

Analistin radarındaki son altcoin ise kripto paranın teminat rezervleri tarafından algoritmik olarak stabilize edildiği bir stablecoin sistemi olan Frax protokolündeki iki tokenden biri olan Frax Share (FXS). Cantering Clark, FXS’nin 6 dolar direncini geçip desteğe çevirdikten sonra temiz bir yükseliş düzenine sahip olduğunu belirtti:

Piyasalar altcoin’lerle atlı karınca oynamaya başlamak üzere gibi görünüyor. Muhtemelen mini altcoin sezonu üzerindeyiz mi? FXS çok temiz bir kurulumda. Şimdi koşmaya başlamak için bunu bekliyordum. Bence vakti yakın. Buradan kolay bir şekilde değerini ikiye katlayabilir.

Cantering Clark’ın paylaştığı fiyat grafiğine bakıldığında, 2x’lik bir hareket 12,64 dolar civarında bir fiyat hedefi öngörüsü anlamına geliyor. FXS, yazım sırasında 7,36 dolardan işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar