Tahminlerinde Yanılmayan Platformdan Binance Coin (BNB) Raporu: Ağustos!

Kripto para piyasasındaki yüksek volatilite devam ederken, yatırımcılar Ağustos ayının Bitcoin (BTC) ve altcoin'ler için neler getireceğini merakla bekliyor
14:30
1 Ağustos 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika
 Kripto para piyasasındaki yüksek volatilite devam ederken, yatırımcılar Ağustos ayının Bitcoin (BTC) ve altcoin’ler için neler getireceğini merakla bekliyor.

Binance Coin, Ağustos’ta İvme Kazanacak

 Kripto para piyasasının değeri tekrar 1 trilyon doları aşarken, Bitcoin (BTC) de ivme kazanmaya başladı. Ethereum (ETH) 1.700 dolara ulaşırken, yatırımcılar diğer altcoin’lerin de yükseliş trendini takip edip etmeyeceği konusunda merak içerisinde. Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance’in yerel tokeni Binance Coin (BNB) de odak noktası oldu. Yaptığı doğru tahminler ile gündemden düşmeyen CoinMarketCap topluluğu, Ağustos sonunda BNB fiyatının 360 dolara ulaşacağını tahmin ediyor. Ankete toplam 1.888 topluluk üyesi, katıldı. BNB, an itibariyle 286 dolardan işlem görüyor. Bu, %26’lık bir artış anlamına geliyor

Eylül ayı tahmini açısından, topluluk Ağustos ayına göre daha da iyimser. Platorm, BNB’nin 30 Eylül’de 384.06 dolara çıkacağını tahmin ediyor. Bu, %35’lik bir artış anlamına geliyor. Öte yandan, 2022’nin sonuyla ilgili olarak, Avustralya merkezi araştırma şirketi Finder’daki 54 fintech uzmanından oluşan ekip, BNB’nin yılı mevcut fiyatından bile daha düşük olan 274 dolar ile kapatacağını tahmin ediyor. CoinMarketCap verilerine göre BNB, son yedi günde %6,08 artış gösterdi. BNB’nin an itibariyle piyasa değeri 46,18 milyar dolar.

Platformdan Dogecoin Ağustos Tahmini

Küresel ekonomideki belirsizlik ve Bitcoin’in zayıf performansı göz önüne alındığında, DOGE fiyatının hangi yöne gideceği de merak ediliyor. Trader’lar, DOGE’nin 31 Ağustos’a kadar 0.1 dolar seviyesine yükselip yükselemeyeceğini endişe içerisinde bekliyor. Yaptığı doğru tahminler ile gündemde kalmayı başaran CoinMarketCap topluluğu, DOGE fiyatının Ağutos’ta ivme kazanacağını ve ay sonunda 0,09 dolara ulaşacağını tahmin ediyor. 0,1 dolardaki kritik psikolojik seviye, büyük önem arz ediyor. DOGE, an itibariyle 0.07 dolardan işlem görüyor. Bu, Ağustos ayı sonuna kadar DOGE fiyatının %46 artacağı anlamına geliyor.  Ankette, an itibariyle 1.006 kişi oy kullandı.

CoinMarketCap topluluğu, DOGE fiyatının Eylül ayı sonuna kadar psikolojik olarak önemli olan 0,01 dolar eviyesinin üzerinde olacağını ve 0,1073 dolara ulaşacağını tahmin ediyor. Bu, mevcut fiyata göre %63,20’lik bir artış anlamına geliyor. 33 kripto ve Web3 fintech  uzmanından oluşan Finder topluluğu da DOGE için uzun vadeli bir fiyat tahmini yaptı. Uzmanlara göre, DOGE yıl sonunda 0.08 dolardan işlem görecek. Ocak ayında, kripto para piyasasındaki büyük çöküşten önce, Finder raporu, DOGE fiyatının 2030’un sonunda  1 dolara yaklaşarak 0,92 dolara ulaşacağını tahmin etmişti. Tahminlerini güncelleyen uzmanlar 2030’un sonunda DOGE’nin 0,54 dolara ulaşacağını öngörüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar