Son Dakika: Yeni Altcoin Listelenecek! Yükselişi Fırsat Bildiler!

Coinbase borsası üst üste ikinci gün büyük bir duyuru yaptı. Yakında diğer protokollerin de airdrop yaptığını görebiliriz.
22:14
14 Şubat 2023
Okuma Süresi: 2 Dakika

Blur listelendi ve Coinbase borsasında önemli artış yaşadı. Airdrop ile kazanç elde edinenlere bugün bir yenisi daha ekleniyor. Anlaşılan o ki Coinbase borsası airdrop yapan projelerle anlaşıp ilk listelemeleri kendi borsasında yaptırıyor. Bu iyi bir strateji ve Coinbase borsasına katkı sağlayabilir. Bugün yeni bir altcoin için duyuru yapıldı.

Access Protocol (ACS)

Airdrop Ocak ayında duyurulmuştu ve yarın listelemenin yapılmasıyla Access Protocol (ACS) platformunun kullanıcıları tokenlerini satabilecek. Coinbase borsası birkaç dakika önce listelemeye dair detayları paylaştı. Listeleme yarın yapılacak. Eğer Solana ekosistemindeki Access Procol’ü kullandıysanız cüzdanınızın hakkedişi olabilir. Solana ağını kullanarak bu tokenleri Coinbase borsasına gönderip yarın pariteler aktifleştirildiğinde satabilirsiniz.

Coinbase duyurusunda şunları yazdı;

“Coinbase, Solana ağında Access Protocol (ACS) için destek ekleyecektir. Bu varlığı diğer ağlar üzerinden göndermeyin, aksi takdirde tokenleriniz kaybolabilir. Likidite koşullarının karşılanması halinde alım satım 15 Şubat 2022 tarihinde işlemler başlayacaktır. Bu varlığın yeterli arzı sağlandığında, ACS-USD işlem çiftimizde alım satım aşamalı olarak başlatılacaktır. ACS desteği, desteklenen bazı yargı bölgelerinde kısıtlanabilir.”

Access Protocol (ACS) Nedir?

Access Protocol, dijital medya yayınlarından para kazanılmasına olanak tanıyor. İçerik oluşturucular bu protokol aracılığıyla ekstra bir gelir kaynağı oluşturuyor. Geleneksel abonelik ödemeleri yerine, kullanıcılar premium dijital içeriğe erişim elde etmek için ACS token kullanıyor. Bu Web3 odaklı medyanın geleceği açısından önemli bir adımdır. Access Protocol bugün Coingecko, The Block, Crypto Briefing, Wu Blockchain, Crypto Slate, AB Media ve diğer birçok platforma entegre edilmiş durumda. Kullanıcılar bu protokol aracılığıyla ücretli içeriklere blockchain tabanlı ödeme çözümüyle ulaşabilecek.

Alanında nadir bir çalışma olduğu için ACS Token fiyatının gelecekte daha da artması muhtemeldir. Öte yandan Solana ekosistemindeki küçülme göz önünde bulundurulduğunda protokolün farklı bir ağa taşınması da gelecekte fiyatı artırabilecek önemli bir potansiyel gelişmedir. Binance gibi büyük borsaların da bu yönüyle ACS Token’i listeleme ihtimali var. Yatırımcılar Blur ve ACS için yapılacak yeni listelemeleri takip ederek haber odaklı fiyatlamalardan kazanç elde edebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar