Son Dakika: Popüler Borsa Binance Tarih Verdi! İşlemler Bir Süreliğine Durdurulacak!

Popüler kripto para borsası duyurdu! Binance'de işlemler durduruluyor.
12:07
17 Aralık 2021
Son Dakika: Popüler Borsa Binance Tarih Verdi! İşlemler Bir Süreliğine Durdurulacak!
Okuma Süresi: 2 Dakika

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, resmi web sitesi üzerinden geçtiğimiz dakikalarda yaptığı yeni bir duyuru ile borsadaki işlemleri durduracağını bildirdi.

Binance’de İşlemler Duruyor

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, bugün resmi web sitesi üzerinden yeni bir duyuru yayınladı. Binance’in duyurusuna göre borsa 20 Aralık tarihinde işlemleri durduracak.

Borsadan yapılan açıklamaya göre 20 Aralık saat 06.00’dan itibaren zamanlanmış bir fiat sistemi yükseltmesi için tüm işlemler durdurulacak. Binance’in bu yükseltmesi toplamda 1 saat sürecek ve kullanıcılar yükseltme bitiminde tüm işlemlerine devam edebilecek.

Binance‘in resmi web sitesinde yayınlanan duyurunun tamamı şu şekilde;

“Binance, 2021-12-20 03:00 AM’den (UTC) başlayarak planlanmış bir itibari para sistemi yükseltmesi gerçekleştirecek. Yükseltme yaklaşık bir saat sürecektir. Yükseltme tamamlandıktan sonra tüm işlevler devam ettirilecektir. Başka duyuru yapılmayacaktır.

Bu yükseltmedeki önemli iyileştirmeler şunları içerir:

  • Genel sistem performansı ve kararlılık iyileştirmeleri.

Yükseltme sırasında aşağıdaki hizmetler askıya alınacaktır:

  • Bir kartla kripto satın alma
  • Fiat para yatırma ve çekme

Lütfen aklınızda bulundurun:

Bir saatlik yükseltme süresi, en iyi tahminlerimize dayanmaktadır ve değişiklik gösterebilir. Her zaman olduğu gibi, çeşitli sosyal medya kanallarımızda yükseltmenin ilerleyişi hakkında düzenli iletişimi sürdüreceğiz.

Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diler, sabrınız için teşekkür ederiz.

Risk Uyarısı: Kripto para ticareti önemli riskler içerir ve sermayenizin kaybolmasına neden olabilir. Kaybetmeyi göze alabileceğinizden daha fazla yatırım yapmamalı ve ilgili riskleri tam olarak anladığınızdan emin olmalısınız. İşlem yapmadan önce lütfen deneyim seviyenizi, satın alma hedeflerinizi göz önünde bulundurun ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye alın. İkamet ettiğiniz ülkedeki yasal gerekliliklere göre Binance hizmetlerini kullanmanıza izin verilip verilmediğini öğrenmek sizin sorumluluğunuzdadır.”

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar