Son Dakika: Coinbase İçin Korkutan Haber! Yatırımcılar Sıkıntıda!

Kripto para piyasasında yaşanan olumlu gelişmeler yerini büyük sıkıntılara bırakmış gibi görünüyor. Dünyaca ünlü Coinbase borsasında ne yaşanıyor?
21:59
8 Kasım 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Bazı kullanıcıların platformda zorluk yaşamasıyla birlikte, birkaç Coinbase hizmetinin geçici olarak kapalı olduğu açıklandı. Coinbase destek ekibi, mevcut sorunları açıklamak için Twitter’da bir açıklama yaptı. Coinbase Status’a göre, web sitesinde birkaç kesinti ve bağlantı sorunu yaşandığı bildirildi. Sorunun kaynağının hala tam olarak bilinmedi, ancak platformun şu anda araştırmakta olduğu ve durumun ağ bağlantısı sorunları kaynaklı olabileceği vurgulandı.

Sıkıntılar Devam Ediyor

Coinbase, gezegendeki en iyi bilinen kripto para ticaret platformları arasında yer almasıyla biliniyor. Kullanıcılara kripto para yatırım araçları sunan ve güvenilir bir ortam olarak tanımlanan platform, mevcut en büyük kripto para tekliflerinden bazılarına sahip konumda.

Mevcut bağlantı sorunlarının kaynağı hala tam olarak bulunamamış durumda. Platform, Twitter’da kesintilerle ilgili bir açıklama yayınladı. Coinbase Destek, Coinbase Pro ve Coinbase Prime dahil olmak üzere web sitesi genelinde bağlantı sorunlarının meydana geldiğini belirtti. Kullanıcılar hala platforma giriş yapmakta zorlanıyor ve ayrıca genel olarak ağ hızıyla ilgili sorunlar yaşıyorlar.

Coinbase Status, bağlantı sorunları nedeniyle BVS para çekme işlemlerinin geçici olarak kullanılamadığını belirtti. Web sitesi, tam kapasiteye geri dönüşü için herhangi bir zaman çizelgesi bildirilmemesine rağmen, sorunların şu anda ele alındığını kullanıcılarıyla paylaştı.

COIN Fiyatı Düştü

Halka açık şirket biraz çalkantılı bir dönem yaşıyor. Volatilite genellikle kripto para yatırımlarının yapısında yer alır, ancak Coinbase’in hisse senedi (NASDAQ: COIN) Nisan 2021’de piyasaya sürüldüğünden bu yana önemli bir fiyat düşüşü yaşadı.

Yalnızca bugün COIN, gün ortasına kadar kaybın çoğunu telafi etmeden önce %12’lik ciddi bir düşüş gördü. Bu dalgalanma, Almanya’nın mali düzenleyicilerinden Coinbase Almanya’nın düzenlemeye bağlılığına ilişkin sorularla ilgili haberlerin ortaya çıkmasının ardından geldi.

Yine de Coinbase, kripto para piyasasında bir demirbaş olmaya devam ediyor ve ilgili kişiler tarafından büyük ölçüde güveniliyor. Dahası, platformu etkileyen mevcut bağlantı sorunları birçok kişi için endişe kaynağı olmaya devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar