f Sıcak Gelişme: Çok Önemli, Shiba Coin Yeni Ortağını Açıkladı! Hedefler Büyük! › COINTURK

Sıcak Gelişme: Çok Önemli, Shiba Coin Yeni Ortağını Açıkladı! Hedefler Büyük!

Özet

  • Shiba Coin ekibi Alpha Transform Holdings (ATH) ile ortaklığını açıkladı.

  • Alpha Transform Holdings en büyük ikinci meme coine profesyonel destek sağlayacak.

  • Gelecekte büyük marka anlaşmaları duyurulabilir.

  • Piyasaya etkisi: Pozitif
18:12
15 Ağustos 2023

Meme coinlerin örnek aldığı ve ürünlerini gıptayla takip ettiği Shiba Coin ekibi bugün önemli bir adım attı. Fiyat yazı hazırlandığı sırada 0,00001 dolar seviyesini korumaya devam ediyor. Shiba Coin ise uzun vadeli hedeflerine odaklanan adımlar atıyor. Bugünkü duyuru da uzun vadeli hedefleri destekleyici nitelikteydi.

Shiba Coin Haberleri

Önde gelen kripto varlık danışmanlık ve yatırım firması Alpha Transform Holdings (ATH) bugün, Shiba Inu token yatırımcıları tarafından yönetilen ve şu anda Shibarium blockchain’i üzerinde inşa edilmekte olan projeleri finanse eden SHIB Doggy DAO‘nun arkasındaki vakfa danışmanlık yapacağını duyurdu.

DAO tarafından alınan yönetişim kararlarını uygulamaktan ve DAO’nun varlıklarını ve hazinesini elinde bulundurmaktan sorumlu kuruluş olarak SHIB Doggy DAO Vakfı, daha önce Ethereum ve Tether gibi kripto projelerine danışmanlık yapmış olan Alpha Transform Holdings’in deneyimlerinden istifade edecek. Buradaki yöneticiler daha önce Disney, News Corp ve Nasdaq gibi büyük şirketlerde de çalışmıştı.

Alpha Transform Holdings CEO’su ve Baş Yatırım Sorumlusu Enzo Villani şunları söyledi;

“SHIB inanılmaz gidişatını sürdürüyor. Shibarium şimdiden büyük bir ivme yakaladı. 21 milyondan fazla cüzdan ve test ağında başlatılan binlerce akıllı sözleşmeyle, eğlence, medya ve finans alanlarında bu canlı toplulukla etkileşim kurmakla ilgilenecek birçok marka var”.

Shiba Coin Geleceği

Kripto para projelerinin çoğu için en büyük eksiklik fayda üretiminin yanı sıra yaptıkları şeyi dünyaya anlatamamaktır. Polygon burada bir istisna ve harika bir medya ekibi bulunuyor. Tüm büyük güncellemeleri heyecan verici şekilde kripto topluluğuna duyurdular. Bununla birlikte devasa şirketlerle oldukça önemli anlaşmaları başarıyla tamamladılar. Shiba Coin bu konuda eksikti ve bu eksiklik Alpha Transform Holdings ile kapatılacak gibi görünüyor.

Güçlü topluluğu ve son attığı adımlarla birlikte Shiba Coin ekibi geleceğini pozitif etkileyecek kilometre taşlarını ardında bırakıyor.

Alpha Transform Holdings Ortağı Michael Terpin şunları söyledi;

“Shiba Inu, kriptodaki en heyecan verici ve popüler tokenlardan biri olmuştur ve Shiba Inu Ekosistemi tam teşekküllü yönetişime geçerken hem Shibarium ağının hem de Doggy DAO’nun bu ivmeyi sürdürmesine yardımcı olmayı dört gözle bekliyoruz.”

ATH’nin profesyonellerden oluşan ekibi yatırım, teknoloji ve operasyon alanlarında onlarca yıllık kolektif deneyime sahiptir. ATH, portföy şirketlerine token ekonomisi, stratejik gelişim, birleşme ve satın almalar, halka arzlar ve düzenleyici işler gibi konularda tavsiye ve destek sağlayarak kripto şirketlerine ihtiyaç duyduğu “aklı” satıyor.

Shytoshi Kusama olarak bilinen Shiba Inu Baş Geliştiricisi şunları söyledi;

“Artık Shibarium neredeyse tamamlandığına ve tüm yapımız dünyanın ayaklarının altına serildiğine göre, Shiba küresel efsanesinin bu bir sonraki aşamasını yönlendirmeye yardımcı olacak daha iyi bir ortak isteyemezdik. Alpha Transform’un Vakfımızın Shiba Inu Ekosisteminin geleceği için mümkün olan en iyi rotayı hızlı ve etkili bir şekilde çizmesine yardımcı olmasını dört gözle bekliyoruz.”

Beta test ağı sırasında 21 milyondan fazla kullanıcı cüzdanından oluşan bir toplulukta yankı uyandıran canlı Shibarium, şu anda SHIB Doggy DAO Vakfı tarafından yönetildiği gibi, hem blockchain hem de genel olarak teknoloji için ademi merkeziyetçilik, birlikte çalışabilirlik ve kullanıcı merkezli tasarım ilkelerini onurlandıran yeni bir geleceği şekillendirmekle ilgilenen milyonlarca kişiyi ağırlamayı hedefliyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI