X


Sıcak Gelişme: Bu Altcoin’ler FTX Platformunda Listelendi, Fiyatlar Uçtu: Yüzde 6.000 Artış!

ATLAS ve POLIS fiyatları sırasıyla %6000 ve %3.000 yükseliş gördü.
16:11
2 Eylül 2021

Lider kripto para borsalarından FTX, Star Atlas platformunun geliştirdiği iki altcoin’i listeledi. ATLAS ve POLIS fiyatları sırasıyla %6000 ve %3.000 yükseliş gördü. Bu kripto paralar, sıcak saatler yaşarken yatırımcıların yoğun ilgisine maruz kaldı.

ATLAS ve POLIS Fiyatı Uçuşa Geçti

Star Atlas platformunun piyasaya sürdüğü ATLAS ve POLIS, açılışı inanılmaz gerçekleştirirken yatırımcıların büyük ilgisine maruz kaldı. ATLAS, yüzlerce kat artışla piyasada adından söz ettirmeyi başardı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

İlk kez piyasaya dahil olan ATLAS ve POLIS ile işlem hacimleri yukarı fırladı. ATLAS Coin’de 24 saatlik işlem hacimleri 24 milyon doları aşarken POLIS’te durum aynı gözüküyor. Solana ağında inşa edilen proje, FTX borsasında listelenerek yükselişe geçti.

Blockchain tabanlı oyun Star Atlas platformunun yerel kripto paraları olan ATLAS ve POLIS, oyun içi ögeler için tasarlanmıştır. Son dönemde popüler hale gelen oyun platformlarının kripto paraları, kullanıcıları cezbetmeye devam ediyor.

Kripto Para Piyasalarında Son Durum

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), gün içinde 50.000 doları aşarken birçok altcoin rotasını yukarı yöne kırdı. Ethereum (ETH) 3.800 dolara dayanırken 4.000 dolara yaklaştı. Binance Coin (BNB), 505 dolara dokunsa da kalıcı olamadı ve 493 dolara geriledi. Bununla birlikte diğer popüler kripto paralar XRP ve Dogecoin’de hareketlilik devam ediyor. XRP, 1.29 dolara ulaşırken Dogecoin 0.30 dolar seviyesine tırmandı.

Kripto para piyasası yeşil bir gün ile seyrini sürdürüyor. Bitcoin’in psikolojik direnç seviyesi olan 50.000 doları aşması piyasaya ivme kazandırdı. Bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla genel kripto para piyasası değeri 2.24 trilyon doları aştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar