Shiba Inu (SHIB) Geliştiricisinde Müjde Sinyali! Fiyat Artışı Gelecek Mi?

Shiba Inu (SHIB) geliştiricisi Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarında meme token için müjdenin hazırlıklarının tamamlandığını belirtti!
00:05
17 Şubat 2023
Okuma Süresi: 2 Dakika

Bir Shiba Inu (SHIB) geliştiricisi, popüler meme coin’in merakla beklenen Layer-2 blok zincirinin beta sürümünün açıklanmaya hazır olduğunu ileri sürdü.

SHIB’e Müjde Yolda!

Shytoshi Kusama takma adıyla bilinen Shiba Inu geliştiricisi Twitter üzerinden 881.400 takipçisine, Shiba Inu’nun lider akıllı sözleşme platformu olan Ethereum’un (ETH) üzerine inşa edilmiş ve Polygon (MATIC) gibi ölçeklendirme çözümlerine benzer olan Layer-2 ağı olan Shibarium’un hazır olduğunu ileri sürdü.

Bununla birlikte Shytoshi Kusama, önde gelen meme token Dogecoin’in (DOGE) rakibinin geliştiricilerinden birinin kişisel koşulları nedeniyle henüz açıklanmayacağını da belirtti. Shiba Inu’nun takma adlı geliştirici, Layer-2 ağı başlatılmadan önce ilk olarak 15 Şubat tarihinde Shibarium’u dünyaya tanıtan blog yazıları yayınlayacağını da öne sürdü.

Shytoshi Kusama’ya göre Shibarium, baş geliştiricilerinden biri olan ShibDev4Evr takma adlı önde gelen ismi kaybettikten sonra yas aşamasını tamamladığında piyasaya sürülecek. Shytoshi Kusama açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

Yarın, dünyayı Shibarium’a tanıtan medyum serimin ilki yayınlanacak. Güncelleme güzelce oturdu, ancak ShibDev4Evr’e yas tutmayı bitirene kadar hiçbir şey yayınlamayacağım.

Güncellemeye Tarih!

Uzman isim Shytoshi Kusama, Layer-2 ağının sosyal medya devlerinden Telegram’da başlatılacağı haberini ilk olarak bu hafta başlarında vermişti. Tanınan isim konu hakkında şunları söyledi:

Shibarium hazır. Sizin gibi değerli kullanıcılara betayı göstermek için sabırsızlanıyorum.

Aralık 2022 tarihinde Shytoshi Kusama, Shibarium’un çıkış tarihiyle alakalı dalga geçer bir tavır ile 2023 yılının “insanlık için önemli” olacağını duyurdu. Shibarium’un, önde gelen akıllı sözleşme platformu olan Ethereum’un blok zinciri için işlemleri hızlandırması ve gas fee’leri düşürmesi bekleniyor. Shibarium ölçeklendirme çözümü, yönetim token’ı olarak Bone ShibaSwap’i (BONE) kullanacak. Ayrıca ekosistemdeki gas fee’ler yalnızca BONE’da ödenecek.

Yazı kaleme alındığında Shiba Inu 21milyon.com web sitesinden elde edilen verilere göre 0.00001324 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar