Shiba Inu Düşüş Trendinden Kurtulamıyor! SHIB Zirveyi Geri Alabilecek Mi?

Popüler şaka para birimi Shiba Inu (SHIB), eski zirveleri geri alacak mı?
10:55
21 Kasım 2021
Shiba Inu Düşüş Trendinden Kurtulamıyor! SHIB Zirveyi Geri Alabilecek Mi?
Okuma Süresi: 2 Dakika

Geçtiğimiz gün kripto para piyasası yeniden yükselişe geçti ve ilk 10 madeni paranın tamamı yeşil bölgede kaldı ve pek çok kripto para birimi son düşüşteki kayıplarını geri kazanmak için mücadele ediyor. Popüler şaka para birimi Shiba Inu‘ya bakıldığından, SHIB geçtiğimiz gün hızlı bir artış başlattı ve 0.000051 dolara kadar yükseldi. İşte Shiba Inu fiyat analizi;

Shiba Inu Düşüş Trendinden Kurtulamıyor

Popüler şaka para birimi Shiba Inu (SHIB), geçtiğimiz gün son 24 saat içinde neredeyse %12 artarak ilk 20 kripto para arasında en çok kazanan kripto para birimi oldu.

Şaka para birimi SHIB, geçtiğimiz gün 0.000041 dolar seviyesinden artış başlattı ve 0.000051 dolarında üzerine yükseldi. Ancak SHIB bu yükselişi daha fazla sürdüremedi ve yeniden düşüş başlattı. SHIB, 0.000051 dolar seviyesine ulaşmasının ardından yeniden 0.000046 dolar seviyelerine geriledi.

Öte yandan saatlik grafikte SHIB, günün başında kaydedilen keskin yükselişin ardından yatay işlem görüyor. İşlem hacmi azaldı, bu da şaka para biriminde keskin hareketler görme şansının çok az olduğu anlamına geliyor.

SHIB’de Kırılım Gerçekleşebilir

Günlük zaman diliminde SHIB, direnci 0.000050 dolarda test etti ve bu yüzden mevcut fiyatlardan büyük düşüşler yaşanması pek mümkün görünmüyor. Eğer gün sonunda durum değişmezse, popüler şaka para biriminde bir kırılma ve daha fazla büyüme beklenebilir.

Öte yandan haftalık grafikte uzun fitiller var, bu da boğaların her yerel düşüşü geri aldığı anlamına geliyor. Böylece, satış ticaret hacmi düşüyor ve ayıların zayıflığını teyit ediyor. Alıcılar hayati seviyenin üzerinde 0.000050 doları sabitleyebilirse, yükseliş önceki seviyelere devam edebilir.

Popüler şaka para birimi Shiba Inu içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte % 6.8’lik düşüşle 0.00004618 dolar seviyesinde alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar