X


Shiba Inu Analist Yorumları: SHIB, Kırılma Bölgesindeki Girişimlerini Sürdürüyor

Shiba Inu, önemli bir fiyat seansına hazırlanıyor.
16:10
11 Eylül 2021

Popüler kripto para Shiba Inu (SHIB), son günlerde yoğun bir gündem ile yukarı yönlü ivme yakalama peşindeki seyrini sürdürüyor. SHIB, yaklaşık dört ay önceki tüm zamanların en yüksek seviyesinin %81 altında işlem görüyor. Analistler, popüler kripto paradan bir kırılma bekliyor.

Shiba Inu Beklentileri

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase’in Shiba Inu‘yu geçtiğimiz gün itibarıyla tam hizmet ile listelemesi, topluluğu heyecanlandırdı. Uzmanlar SHIB’in 0.0000085 dolara kadar yükselmesini bekliyor. Yatırımcılar, Coinbase duyurusunun ardından popüler kripto paranın yükselmesini bekliyor. Kripto para ekosistemine Coinbase etkisi olarak literatüre geçen bu büyük listelemeler, ilgili kripto paranın yükseliş eğilimini hızlandırmasına yol açıyor.

Shiba Inu, mayıs ayındaki erimenin ardından genel piyasa trendini yakalayarak toparlanmaya başlamıştı. SHIB ağustos ayına kadar %50’nin üzerinde ralliye imza attı. İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük ikinci kripto para platformu olan Coinbase, Shiba Inu’yu listeleyeceğini duyumasının ardından fiyatta hareketlilik görüldü.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

SHIB topluluğu ve yatırımcıların coşkusu Coinbase etkisinden kaynaklandı. Coinbase Pro, bugün erken saatlerde SHIB/USD ve SHIB/USDT işlem çiftlerini aktif ettiğini duyurdu. 7 Eylül’de görülen geri çekilme ile SHIB bir günde %30’luk düşüş kaydetmişti. SHIB’in Coinbase borsasında boy göstermesi ile popüler meme token fiyatında yükseliş eğilimi hız kazanmıştı.

Shiba Inu’da Önemli Veriler

IntoTheBlock’tan elde edilen verilere göre SHIB ağında toplam 830 milyon dolarlık büyük işlemler kaydedildi. Bu gösterge büyük cüzdan yatırımcı faaliyetlerini yansıtan günlük 100.000 doların üzerindeki işlem hacmine işaret eder.

Dogecoin katili, uzman analistlerin görüşlerine göre bir kırılma noktasında işlem görüyor. Bu kırılmanın başarıyla geçilmesi halinde fiyat 0.0000085 dolara kadar uzanan bir ralli ile yüksek seviyeleri görebilir. SHIB, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.00000689 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
  • seçkin
    2 hafta önce

    0.0000085’e kadar yükselebilir diyip 0.0000689 dan işlem görüyor diyorsunuz aşağı mı düşecek

    1