X


Şaka Paralar Harekete Geçti! Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) Yüzde 25’ten Fazla Arttı

Kripto para piyasası son çöküşlerin ardından yeniden harekete geçti. İşte Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin'de son durum ve güncel seviyeler.
11:20
13 Mayıs 2022
Şaka Paralar Harekete Geçti! Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) Yüzde 25'ten Fazla Arttı
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasası son günlerde oldukça sıkıntılı bir dönemden geçtikten sonra yeniden yeşil yakmaya başladı. Öyle ki lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) yeniden 30.000 doların üzerine yükselirken altcoin’lerin çoğunda da büyük fiyat artışları kaydedildi.

Peki şaka para birimlerinde son durum ne? İşte Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin‘de son durum ve güncel seviyeler.

Shiba Inu (SHIB) %35 Arttı

Piyasa değeri bakımından dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin‘in yukarı yönlü hareket başlatmasıyla birlikte kripto para piyasası hızlı bir toparlanma başlattı.

Öyle ki kripto para piyasasında ki pek çok altcoin %20’nin üzerinde artış yaşadı. Öte yandan popüler şaka para birimi Shiba Inu da piyasanın gerisinde kalmadı ve son 24 saatte inanılmaz bir artış kaydetti.

Geçtiğimiz günlerde yaşanan LUNA ve UST krizi nedeniyle sert düşüşler yaşayan SHIB, geçtiğimiz gün itibarıyla 0.000009 dolar seviyelerine kadar geriledi.

Ancak Shiba Inu, piyasanın da yukarı yönlü harekete geçmesiyle birlikte artış başlattı. Popüler şaka para birimi yaşanan bu artışla birlikte dolar seviyesine kadar yükseldi.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla Shıba Inu (SHIB), CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %30.77 artışla 0.00001341 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Dogecoin (DOGE)

Öte yandan piyasa değeri bakımından en büyük şaka para birimi olan Dogecoin‘de (DOGE), DOGE fiyatında yaşanan artışla birlikte piyasaya eşlik ediyor.

Önde gelen şaka para birimi piyasada yaşanan son düşüşlerle birlikte 0.07 dolar seviyelerine geriledikten sonra yeniden harekete geçti ve yukarı yönlü bir artış başlattı.

Popüler şaka para birimi geçtiğimiz gün 0.07 dolardan işlem görürken bugün itibarıyla 0.094 dolar seviyesine kadar yükselmeyi başardı.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla Dogecoin (DOGE), CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %22.79’luk bir artışla 0.09339 dolar seviyesinden alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar