X

Şaka Para Birimi Shiba Inu, Popüler Kripto Para Uygulamasına Dahil Oldu

Samsung destekli kripto para cüzdanı, Shiba Inu için destek ekledi.
08:42
17 Kasım 2021
Şaka Para Birimi Shiba Inu, Popüler Kripto Para Uygulamasına Dahil Oldu

Samsung destekli ilk şifresiz kripto para cüzdanı, 16 Kasım’da yapılan bir duyuruya göre popüler şaka para birimi Shiba Inu için destek eklediğini duyurdu.

ZenGo, Shiba Inu İçin Destek Ekledi

Dev teknoloji şirketi Samsung tarafından desteklenen ilk şifresiz kripto para cüzdan uygulaması olma özelliği taşıyan ZenGo, geçtiğimiz gün yeni bir duyuru yaptı. ZenGo tarafından yapılan duyuruda, kripto para cüzdanının popüler şaka para birimi Shiba Inu (SHIB) için destek eklediği belirtildi.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

ZenGo cüzdan kullanıcıları bugünden itibaren artık popüler şaka para birimi Shiba Inu‘yu alıp satabilir. ZenGo’nun iletişim başkanı Ari Gore konu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ari Gore, Shiba Inu’nun “canlı” ve “hevesli” topluluğunu övgülerde bulundu ve şöyle söyledi;

“Özellikle canlı, yaratıcı ve coşkulu topluluğu nedeniyle SHIB‘yi destekleyen ilk kripto cüzdanlarından biri olmaktan heyecan duyuyoruz.”

ZenGo Nedir?

Parolalar, çekirdek kelimeler ve özel anahtarlarla uğraşmak, acemi kullanıcılar için korkutucu bir durum olabilir. ZenGo cüzdanları, uygulamanın ana satış noktası olarak pazarlanan yüz biyometrisi yardımıyla oluşturuluyor.

Şirketin kurucuları, böyle bir yaklaşımın kripto depolamayla ilgili mevcut sorunları çözebileceğini iddia ediyor.

İsrailli girişim, Nisan 2021’deki A Serisi finansman turu sırasında 20 milyon dolar topladı. Teknoloji devinin risk sermayesi fonu Samsung Next, ZenGo’nun en önemli destekçileri arasındaydı.

Shiba Inu’da Güncel Durum

Popüler şaka para birimi Shiba Inu (SHIB), piyasadaki son düşüşten oldukça fazla etkilendi. Öyle ki popüler şaka para birimi düşüşten hemen önce 0.00005592 dolar seviyelerinde işlem görürken, düşüşün ardından 0.000045 dolara kadar geriledi.

Shiba Inu, geçtiğimiz ay tüm zamanların en yüksek seviyesini belirledikten sonra bir daha toparlanamadı. Şaka para birimi 28 Ekim’de 0.000088 dolara ulaşarak yeni bir rekora imza attı.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla popüler şaka para birimi Shiba Inu, CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte % 4.31’lik bir düşüşle 0.000048 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar