reklamı kapat

Roger Ver İddialı: Bitcoin Cash, Ethereum’u Geçecek!

Bitcoin.com CEO'su Roger Ver, Bitcoin Cash'in (BCH) Ethereum'u (ETH) geçeceğinde iddialı.
18:07
14 Nisan 2019

Bitcoin.com‘un CEO’su olmanın yanı sıra Bitcoin (BTC) hard fork’u olarak piyasaya sürülmüş Bitcoin Cash‘in de (BCH) önde gelen isimlerinden birisi olarak bilinen Roger Ver, zaman zaman yaptığı açıklamaları ile de kripto para piyasasının gündemine oturmakta. Bir süredir sessizliğini koruyan Roger Ver, bu sefer toplam piyasa hacmine göre ikinci en büyük kripto para birimi Ethereum (ETH) hakkında çarpıcı açıklamalara yer verdi.

Bitcoin Cash, Ethereum’u ”Yine Geçecek”

Ver, Bitcoin.com’un resmi YouTube sayfasında yayınladığı bir röportajda, Bitcoin Cash’in Ethereum’u ”gelecekte yine” geçeceğini ve BCH’nin, ETH’ye kıyasla küresel kabule ulaşma konusunda çok daha büyük bir ihtimale sahip olduğunu vurguladı. Bulduğu her fırsatta lider kripto para birimi Bitcoin’i eleştirmesiyle ünlenen Ver, BCH’nin BTC’ye kıyasla  da insanlara ekonomik özgürlük sunma konusunda daha iyi işler başardığını ve daha büyük bir olasılığa sahip olduğunu ifade etti.

İtibari para birimlerinin ve meşru kurumların, kripto para birimleri ve kripto para platformları tarafından yeryüzünden silinip silinmeyeceği sorusunu da yanıtlayan ünlü yatırımcı, ”dijital paraların” her geçen gün çok daha fazla piyasa payına sahip olarak ilerleyeceğine inandığını paylaştı. Buna rağmen itibari paraların tamamıyla ortadan kalkmayacağını sözlerinin arasına ekleyen Ver, kripto para birimlerinin dünya için ”tamamıyla yeni bir bölge” olacağını ifade etti.

Roger Ver geçtiğimiz Mart ayı içerisinde sert bir şekilde eleştirilen Coinbase kripto para borsasının yanında durmuş ve borsayı eleştirenlere daha ılımlı olma çağrısında bulunmuştu.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.