X


Ripple, RippleX’in İlk Hibesini Duyurdu!

Elde edilen son bilgilere göre Ripple’ın geliştirici kolu RippleX 10 ülkeden 25 kişiye 2 milyon dolar hibe sunuyor.
12:00
24 Eylül 2021

Yapılan son açıklamalara göre Ripple’ın geliştirici kolu RippleX, XRP Ledger’ın gelişimini teşvik etmek için ilk hibe adımını duyurdu. 100’den fazla geliştirici, fon almak için programa başvurdu.

10 Ülkeden 25 Kaynak

Yapılan açıklamalara göre RippleX, 10 farklı ülkeden 25 kişiyi seçti ve onlara yaklaşık 2 milyon dolar verdi. Bunlardan üçü, Ripple’ın Üniversite Blok Zinciri Araştırma Girişimi’nin de bir parçası.

RippleX tarafından finanse edilen projeler, non-fungible token’ların (NFT) geliştirilmesi, XRPL ile etkileşim için eğitim araçları ve ödeme çözümleri gibi geniş bir konu yelpazesiyle ilgileniyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Öte yandan müzik akışı platformu Audiotarky, 3D görselleştirme projesi Ledger City ve XRPL gezgini Bithomp’un her biri 200.000 dolar aldı.

Ripple ve SEC Davası

Ripple Aralık ayından bu yana Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun açtığı dava ile mücadele ediyor. Ancak son adımdan anlaşılacağı gibi geliştirmeler ve destekle devam ediyor.

Dolayısıyla Ripple’ın davadan bağımsız olarak adımlar atmaya devam ettiği ifade edilebilir. bu noktada bazı uzman isimler Ripple’ın davayı kazanacağını düşünürken bazıları davanın anlaşma ile sonuçlanacağını düşünüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar