reklamı kapat

Ripple İle Ödeme Yapmak Çocuk Oyuncağı Olacak

Projenin satış direktörü Ross D’Arcy’ye göre ödeme yapmak Ripple sayesinde bir e-mail göndermek kadar kolay bir hale gelecek.
13:00
20 Ocak 2019

Kripto para piyasasında işlem gören yüzlerce altcoin’den herbiri belirli bir amaca ulaşmak için birçok çalışma gerçekleştiriyor. Popüler varlıklardan Ripple (XRP) da kullanıcıların ödeme yapmasını kolay, hızlı ve ucuz bir hale getirmeyi hedefliyor. Şirketin satış müdürü Ross D’Arcy tarafından yapılan açıklamalara göre Ripple ile ödeme yapmak oldukça basit olacak.

Ripple Devrimi

Ripple, haberin hazırlandığı anda alınan Coinmarketcap verilerine göre piyasadaki en değerli ikinci varlık. 2018 yılı boyunca yaşanan ayı piyasasına aldırış etmeyen proje ekibi çalışmalarına tüm hızıyla devam etti ve sene içerisinde birçok başarılı ortaklığa imza attı. CoinTürk okurlarıyla daha önceden paylaştığımız bu yazıda Ripple ekibinin başarılarına yer vermiştik. Merkezi özelliklere sahip geleneksel finansal sistemi değiştirmeyi hedefleyen Ripple devrimi hız kesmeden devam ediyor.

Ethereumworldnews’te yayımlanan bir yazıda Ripple satış direktörü Ross D’Arcy’nin proje hakkında yaptığı değerlendirmelere yer veriliyor. D’Arcy’ye göre Ripple kısa zamanda büyük işler başardı ve gelişimini de hızla sürdürüyor. D’Arcy ayrıca Ripple’ın bankacılık işlemlerini daha kolay ve hızlı bir hale getirme yolunda emin adımlarla ilerlediğini de ifadelerine ekledi.

Ripple Ödemeleri

Ripple ile gerçekleştirilen ödemelerin bir e-mail göndermek ya da internet üzerinde veri paylaşımında bulunmak kadar kolay ve hızlı bir şekilde yapılması gerektiğini savunan D’Arcy şunları kaydetti:

3 kere tıkla, 30 saniye bekle, karşı tarafın ödemeyi aldığını doğrula. Bu bir sesli mesaj göndermek ya da email yollamak kadar kolay. Biz de kullanıcıların ödeme deneyimlerinin tam olarak bu seviyede olmasını istiyoruz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun