X


Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’dan Umut Veren Açıklama

22:31
27 Ocak 2021

ABD’nin en büyük regülatörlerünün savaş açtığı ve mahkemeye verdiği Ripple için her şey bitmiş sayılmaz. Ripple’a açılan dava sonrasında XRP fiyatı sert bir düşüş yaşasa da Ripple CEO’su Brad Garlinghouse umudunu kaybetmedi. Garlinghouse, Ripple’ın yeni müşterilerle ortaklık imzalamaya devam ettiğini açıkladı.

Ripple’a Açılan Dava İşleri Değiştirdi mi?

Ripple’a açılan 1,3 milyar dolarlık davaya ve XRP’nin menkul kıymet ilan edilebilme riskine karşı Garlinghouse’ın yeni ortaklık müjdesi vermesi ise kesinlikle yatırımcıların umutlarını arttırabilir.

Ripple tarafından yayınlanan bilgilere göre SEC davasının açıklanmasından sonra 15 yeni ortaklık imzalandı. Ripple, 2020 yılı boyunca RippleNet üzerinden milyonlarca işlem yapıldığını ve On-Demand-Liquidity ürününü hacminin 12 kat arttığını vurguladı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Ripple CEO’sundan Anlamlı Mesaj

Ripple CEO’su aslında bu açıklama ile ABD’deki regülatöre ve yatırımcılara bir mesaj vermiş oldu. Davayı açan ABD’nin finansal regülatörü olsa da Ripple rekor hacme her zaman Asya Pasifik ve diğer bölgelerde ulaştı. Yani XRP menkul kıymet ilan edilse bile bunun işleri çok fazla etkilemeyeceği mesajını veren Garlinghouse, ortaklıklara da devam edeceklerini belirtti.

Ripple’ın 2020 yılında imzaladığı ortaklıkların %80 arttığına değinen Garlinghouse, SEC davasının bile bunu durduramadığını ve 2021 yılında da yeni anlaşmalar olduğunu vurguladı.

Ripple CEO’su son dönemde ekibe katılan önemli isimlere de dikkat çekti. Ripple yönetimine Amazon, IBM, PayPal, Tesla ve Twitter gibi dev şirketlerden önemli isimler katıldı ve CEO’nun açıklamalarına göre katılmaya da devam edecek.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar