Reklam

Populous Coin (PPT) Nedir? Nasıl Çalışır?

Populous World işletmelere özel geliştirilmiş bir kripto para platformu olarak karşımıza çıkıyor.
11:00
29 Kasım 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Populous kullanıcılarına, faturalama hizmeti, eşten eşe platform, kazan kazan formülü, yüksek güvenilirlik, tüm dünyadaki verilere erişim ve güçlü analiz araçları sunan bir platform olarak karşımıza çıkıyor.

Populous (PPT) Nedir?

Populous World işletmelere özel geliştirilmiş bir kripto para platformudur. Blockchain ve büyük veri işleme teknolojilerinden yararlanan platform işletmelerin gelişiminde katalizör işlevi görmeyi amaçlıyor.

Populous (PPT) Nasıl Çalışır?

Populous faturalama hizmeti. Günümüzde faturalama bölgeselleşmiş ve kapına sığmayan bir sektör haline geldi. P2P (eşten eşe) faturalama hizmeti veren Populous bu sektörü globalleştiriyor.

Küresel eşten eşe platform. Dünyanın neresinde olursa olsun; yatırımcılar bir fatura satıcısının sattığı faturaya yatırım yapabiliyor. Hiçbir aracının veya finansal kurumun yardımı olmaksızın, doğrudan.

Kazan-kazan formülü. Populous platformunda hiçbir üçüncü kişiyle muhatap olmak zorunda kalmadan anında fonlamanın tadını çıkarın. Platform altyapısında kullanılan akıllı sözleşmeler fonlamaları, ödemeleri ve diğer işlemleri otomatik olarak tamamlar.

Eşine az rastlanır türden güvenlik. Platform üzerindeki her işlemin şeffaf olması ve blockchain teknolojisiyle oluşturulmuş merkezsiz veritabanı sayesinde elle yapılan hatalar ortadan kalkar ve dolandırıcılıklara karşı tam koruma sağlanır.

Populous XBRL platformu (PXP). Veri depolama uzmanları tarafından geliştirilen platform, piyasa istihbaratı temelli veri analiz platformu olarak tanımlanabilir. PXP ile düşük masraflı bir şekilde veri setlerine ve analiz araçlarına erişmek çok kolay. Tüm işletmeler, yaptıkları işe seviye atlatacak araçlara PXP platformundan erişebilir.

Tüm dünyadan verilere erişim. Platformda XBRL formatında sunulan iş raporlarının veri setleri 50’nin üzerinde ülkeden toplanır.

Güçlü analiz araçları. Platformda interaktif canlı tablolar oluşturarak farklı kaynaklardan gelen bilgileri görselleştirin. Referansları belirtin, trendleri tanımlayın ve yeni bakış açıları üretin.

Platform marketi. Kullanıcıların vaktini veri analizi ve kontrolüyle harcamasına gerek kalmıyor. Araştırmacılardan oluşan ekip bunu titizlikle yapıyor. Kullanıcılara yalnızca platformda işlem yapmak kalıyor.

Populous (PPT) Nereden Alınır?

Yazının yazıldığı sırada Populous (PPT) kripto paralar listesinin 116. sırasında yer alıyor. Populous dolaşımdaki 53 milyon civarı token’la 27 milyon dolarlık piyasa değerine sahip. PPT token’lar Binance‘den temin edilebiliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar