X

Popüler Kripto Paradan Google Müjdesi: Fiyat Yükselişe Geçebilir

Cardano'nun uygulaması Google Play'e girdi.
11:40
26 Ekim 2020

Apple ve Google gibi teknoloji devleri normalde kripto para sektörü ile ilgili uygulamalara onay verme konusunda oldukça çekimser davranmakta ve bunun birden fazla sebebi var. Söz konusu sebepler arasında en belirgin olanı ise birçok kripto para uygulamasının sahtelerinin bu yolla piyasaya sürülmesi ve yatırımcıların mağdur edilmesi olarak biliniyor.

Cardano Yeni Uygulamasını Tanıttı

Google ve Apple’ın aldığı önlemler nedeniyle herhangi bir kripto para projesinin veya uygulamasının bunlardan birisinin onayını alması ise fiyat için ciddi bir artış getirebilmekte. IOHK CEO’su Charles Hoskinson tarafından yapılan açıklamada da Cardano altyapısının uygulaması olan Catalyst resmen Google Play Store’a girmeyi başardı.

cardano ceo ada

Cardano ekosisteminin beşinci ve en önemli aşaması olan Voltaire’in en kritik parçalarından olan Catalyst’in Google Play Store’a girmesi yatırımcılara direkt olarak telefonları üzerinden ağ ile ilgili gelişmeler hakkında oy kullanabilme imkanı verecek.

Catalyst Voting isimli uygulama sayesinde Shelley ağının devamında gelecek güncellemeler için direkt buradan oy kullanılabilecek. Aslında bu Cardano’nun gelişmelerine dair önemli bir ipucu vermekte ve fiyat artışı bu noktadan sonra hız kazanarak devam edebilir gibi gözüküyor.

Cardano özellikle Shelley hakkındaki haberlerle ciddi yükseliş elde etmişti ve şimdi de Voltaire süreci bu kripto paranın yükselişine katkı sağlayabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar