X


Popüler Kripto Para Borsası Binance Yeni Bir Altcoin’i Listeledi! Altcoin’in Fiyatı Uçtu

Binance yeni bir altcoin'i listeleyeceğini duyurdu. Duyurunun ardından altcoin'in fiyat fırladı.
12:30
2 Aralık 2021
Popüler Kripto Para Borsası Binance Yeni Bir Altcoin'i Listeledi! Altcoin'in Fiyatı Uçtu

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, bugün yeni bir duyuru yaptı. Binance tarafından yapılan duyuru ile birlikte popüler borsa gün içerisinde yeni bir altcoin‘i listeleyeceğini açıkladı. Binance’in açıklamasının ardından altcoin’in fiyatı uçuşa geçti.

Binance Yeni Bir Altcoin’i Listeliyor!

Piyasa hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası konumunda olan Binance, bugün yaptığı yeni bir duyuruyla birlikte platformunda yeni bir altcoin’i listeleyeceğini açıkladı.

Popüler kripto para borsası Binance tarafından yapılan açıklamada borsanın 2 Aralık tarihinde Türkiye Saatiyle 11.00’da Merit Circle‘ı (MC) listeleyeceği duyuruldu.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Binance’in yaptığı duyurunun tamamı şu şekilde;

“Binance, Merit Circle’ı (MC) listeleyecek ve 2021-12-02 08:00’de (UTC) MC/BTC, MC/BUSD ve MC/USDT ticaret çiftleri için alım satımı açacak.

Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak MC yatırmaya başlayabilir.

MC için para çekme işlemleri 2021-12-03 08:00’de (UTC) açılacaktır.

Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar para çekme sayfasında gerçek durumu görebilir.”

Fiyat %20 Arttı

Kripto para borsalarının listeleme duyuruları kripto varlıkların fiyatında büyük artışlara neden olabiliyor. Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’de de durum farklı değildi.

Borsanın duyuruyu yayınlamasıyla birlikte altcoin‘in fiyatında hızlı bir artış gerçekleşti. Öyle ki altcoin dakikalar içerisinde %20 ye varan bir artış yakaladı.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla altcoin, CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %0.58’lik bir artışla 11.27 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar