X

Popüler Kripto Para Borsası Binance Yeni Bir Altcoin Listeledi! Fiyat Uçuşa Geçti

Popüler kripto para borsası Binance, yeni bir altcoin listeledi. Fiyat uçuşa geçti.
11:20
8 Kasım 2021
Popüler Kripto Para Borsası Binance Yeni Bir Altcoin Listeledi! Fiyat Uçuşa Geçti

Popüler kripto para borsası Binance, bugün yeni bir altcoin listeledi. Dev borsanın altcoin’i listelemesiyle birlikte fiyatta büyük artış yaşandı. İşte Binance listelemesinin detayları;

Binance Yeni Bir Altcoin Listeledi

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, 8 Kasım 09.00’da platformunda yeni bir altcoin listelemeye başladı. Borsa bugün itibarıyla platformunda Moonriver‘a (MOVR) yer verecek.

Binance tarafından yapılan açıklamaya göre kullanıcılar MOVR/BTC, MOVR/BNB, MOVR/BUSD ve MOVR/USDT ticaret çiftleri ile alım satım işlemleri yapabilecek.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Binance’ın resmi web sitesinde yayınlanan duyurunun tamamı şu şekilde;

“Binance, Moonriver’ı (MOVR) listeleyecek ve 08.11.2021 tarihinde Türkiye saatiyle 09.00’da MOVR/BTC, MOVR/BNB, MOVR/BUSD ve MOVR/USDT ticaret çiftleri için alım satımı açacak.

Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak MOVR yatırmaya başlayabilir. MOVR için para çekme işlemleri 2021-11-09 06:00’da (UTC) açılacaktır.

Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar gerçek durumu para çekme sayfasında görebilirler.”

Listelemeyle Birlikte Fiyat Uçuşa Geçti

Popüler kripto para borsası Binance listelemeleri fiyatlarda büyük artışa neden olabiliyor. Öyle ki bugün listelenen kripto para biriminin fiyatında büyük bir artış yaşandı. Fiyat listelemenin hemen ardından %40’lık bir artışla 386 dolar seviyesinden 540 dolar seviyesine kadar hızlı bir yükseliş yaşadı.

MOVR fiyatında daha sonra bir geri çekilme yaşandı ve 410 dolar seviyesine kadar geriledi.

Binance’ten alınan verilere göre, içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla kripto para birimi son 24 saatte %5.85’lik bir artışla 408 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Moonriver (MOVR) Nedir?

Moonriver, Kusama ağında bir parachain olarak çalışan EVM uyumlu bir blok zinciridir. Ağ, Solidity akıllı sözleşmelerini, Web3 uyumlu API’yi, oracle veri beslemelerini ve Ethereum ağ köprülerini dağıtma yeteneği dahil olmak üzere geliştiricilere özellikler sunar. MOVR, ağ yönetişimi için kullanılabilen, işlem ücretlerini ödeyen, likidite sağlayarak ve stake ederek ödüller kazanabilen ağın hizmet ve yönetim token’ıdır.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar