Popüler Kripto Para Borsası Binance, 6 Yeni Altcoin Çiftini Listeliyor

Dev borsa Binance, 6 yeni altcoin çiftini listeliyor.
10:30
19 Kasım 2021
Popüler Kripto Para Borsası Binance, 6 Yeni Altcoin Çiftini Listeliyor
Okuma Süresi: 2 Dakika

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, bugün yeni bir duyuru yayınladı. Yayınlanan duyuruya göre popüler kripto para borsası gün içerisinde 6 yeni altcoin çiftini listeleyecek. İşte detaylar…

Binance, 6 Yeni Altcoin Çiftini Listeliyor

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para işlem platformu konumunda bulunana Binance, geçtiğimiz saatlerde yeni bir duyuru yayınladı. Binance’in resmi web sitesinde yayınlanan duyuruya göre, borsa bugün 6 yeni altcoin çiftini listeleyecek.

Popüler kripto para borsasının listeleyeceği altcoin çiftleri şu şekilde; AVAX/ETH, CHR/ETH, FIS/BIDR, FIS/TRY, LRC/TRY ve SLP/TRY.

Binance’in resmi web sitesinde yer alan açıklamanın tamamı ise şu şekilde;

“Binance, 19/11/2021 günü saat 09.00’da (TSİ) AVAX/ETH, CHR/ETH, FIS/BIDR, FIS/TRY, LRC/TRY ve SLP/TRY alım-satım çiftlerini işleme açacaktır.
Lütfen dikkate alınız: TRY itibari para birimidir ve başka herhangi bir dijital para birimini temsil etmemektedir.
Risk uyarısı: Kripto para alım-satımı yüksek piyasa riski içerir. Lütfen yatırımlarınızı dikkatlice yapın. Binance, alım-satımdan kaynaklanan kayıplarınızdan sorumlu değildir.
Desteğiniz için teşekkürler!”

Borsa bu işlem çiftlerini saat 09.00’da listeledi ve kullanıcılar şu anda bu altcoin çiftleri ile alım satım işlemlerin gerçekleştirebiliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar