Reklam

Popüler Borsa Yeni Altcoinler Listeliyor! Tarih ve Diğer Detaylar!

En büyük borsalardan biri yeni altcoin listeleme müjdesi verdi. Peki hangi kripto paralar listelenecek?
20:02
1 Ağustos 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Amerika’nın en büyük kripto para borsası yeni listeleyeceği altcoinleri duyurdu. Bu tarz listelemeler fiyat direkt etki ediyor. Bu sebepten yatırımcılar listelenecek altcoinleri bir gün önceden de olsa tutarak kazanç elde etmeye çalışıyor. Peki listelenecek altcoinler hangileri? Yatırımcıların dikkat etmesi gerekenler ve listelemelerin detayları haberimizde.

Coinbase Altcoin Listeleme

Borsadan yapılan açıklamaya göre SuperRare (RARE) ve TE-Food (TONE) yarın saat 19:00’da listelenecek. Coinbase kullanıcıları farklı borsalardan bu altcoinleri temin ederek Ethereum ağı üzerinden hesaplarına transfer edebilir.

Açıklamanın ardından 0,33 dolar seviyesinde alıcı bulan SuperRare (RARE) güne %8 artışla devam ediyor. Binance borsasında da işlem gören RARE, bugün 0,39 dolara kadar tırmandı. Yarın listeleme tarihine kadar ani iniş/çıkışlar görülebilir. Genellikle listeleme gerçekleştikten sonra düşüşler olabildiği için yatırımcıların temkinli hareket etmesi gerekiyor.

TE-FOOD (TONE) ise Coinbase duyurusuyla birlikte 0,039 dolara kadar tırmandı. Altcoin yazı hazırlandığı sırada 0,036 dolardan alıcı buluyor. Haberin fiyata direkt etkisi %30 oldu. Sadece tek bir merkezi borsada işlem gördüğü için TONE daha hareketli olabilir.

TE-FOOD (TONE) ve SuperRare (RARE)

Özellikle TE-FOOD (TONE) yatırımcılar tarafından pek bilinmiyor. Hali hazırda sadece (CEX olarak) KuCoin borsasında işlem gören TONE 20 milyon dolar piyasa değeriyle en büyük 620’nci kripto paradır. Toplam 1 milyar arza sahip TE-FOOD (TONE) bunun %57’lik kısmını dolaşıma soktu. Son 24 saatte işlem hacmi ise 900 bin dolara ulaşarak %600 artış gösterdi. DeFi kullanıcıları Uniswap borsasını kullanarak da tokene ulaşabilir.

SuperRare (RARE) merkezi olmayan bir yapıya sahip NFT platformunun yerel tokenidir. NFT pazaryeri olan SuperRare aynı zamanda bir DAO’dur. Metaverse, NFT, Web3 ve çapraz zincir alanlarında faaliyetlerini sürdürüyor. Toplamda 1 milyar RARE arzı bulunuyor ve bunun %10’u dolaşımdadır. Coinbase listeleme haberinin ardından işlem hacmi %418 artan RARE, 25 milyon dolar hacme ulaştı. Kullanıcılar RARE, Gate, Kraken gibi borsalardan alım yapabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar