X

Popüler Analist Yükseliş Potansiyeli Gördüğü Kripto Paraları Sıraladı

Benjamin Cowen, lider kripto para Bitcoin ile altcoin'ler özelinde yorumlarda bulundu. 
18:31
18 Mayıs 2021

Kripto para sektörünün tanınan analisti Benjamin Cowen, yükselme potansiyeli gördüğü kripto paraları ve tahminlerini açıkladı. Ayrıca Cowen, lider kripto para Bitcoin ile altcoin’ler özelinde yorumlarda bulundu.

Benjamin Cowen’ın Tahminleri

Popüler analist, Bitcoin’in 20 haftalık tahmin çizgisini bozmadığı sürece altcoin’lerin yoluna devam edeceğini belirtti. Lider kripto para birimi Bitcoin’in 42.000 dolarlık desteğe gerilemesi ile birçok altcoin büyük kayıplar yaşamıştı. BTC’nin yön belirlemek adına kritik bir dönemeçte olduğu bu dönemde Cowen, bazı altcoin’ler hakkında görüşlerini aktardı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Cardano (ADA)

Cardano, son günlerin en popüler kripto paralarından biri olmayı başardı. ADA, geçtiğimiz günlerde büyük bir ivmeyle 2.20 dolara ulaşmıştı. Cowen, ADA’nın değerini ikiye katlayabileceğini düşünüyor: “ADA, Bitcoin’e karşı %105’e varan bir artışla büyük bir ralli görebilir. ADA için bir sonraki fiyat hedefini 4.35 dolar olarak görüyorum. ADA bugün, 2017-2018 yıllarında yaptığı işten çok daha fazlasını yapıyor.”

Ethereum (ETH)

En büyük altcoin Ethereum hakkında yorumlarda bulunan uzman analist, ETH’nin şiddetli bir tsunaminin ortasında kalması nedeniyle duraksadığını aktardı. Cowen, Ethereum’un 6.000 dolarlık hedefi rahatça görebileceğini belirtti. En popüler ikinci kripto para Ethereum, yaklaşık 6 gün önce 4.300 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. ETH, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 3.374 dolardan işlem görüyor.

Chainlink (LINK)

Piyasa değerine göre en büyük 13. kripto para LINK, 53 dolar ile ATH yapmasının ardından 40 doların altına kadar geriledi. Popüler analist LINK hakkında şunları söyledi: “LINK’i uzun zamandır takip ediyorum. LINK, şu an yükseliş eğiliminde. Chainlink’in tekrar yukarı yönlü hareket edeceği gerçeğini gözden kaçırmayın.”

Polkadot (DOT)

DOT, an itibarıyla önemli bir direnç noktasının alt sınırında işlem görüyor. Cowen’ın DOT ile ilgili kaydettiği cümleler; “DOT treni bir süredir rayların dışına çıktı. Umarım yolumuza geri döneriz. Bu seviyeye yaklaşıyoruz. Bu kritik direnci aşabilirsek 50 dolara ulaşabiliriz.”

Polkadot, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 38.93 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Avalanche (AVAX)

Ünlü isim son olarak akıllı sözleşme platformu Avalanche özelinde görüşlerini aktardı. Cowen, teknik analiz verilerine göre AVAX’ın yukarı yönlü kırılması için 37.50 dolarlık direnç seviyesini aşmasının büyük önem arz ettiğini belirtti. Ünlü analist AVAX ile ilgili şu yorumda bulundu: “Avalanche, DOT ile benzer hareketleri izliyor. Her ikisi de keşif aşamasında ve kritik bölgeye yaklaşma eğiliminde.”

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar