X


Popüler Analist, Ethereum ve Litecoin Hakkında Beklentisini Açıkladı

Rekt Capital, Ethereum ve Litecoin'i değerlendirdi.
21:00
10 Mayıs 2021

En popüler ikinci kripto para birimi Ethereum, etkileyici performansına kaldığı yerden devam ediyor. ETH bugün itibarıyla 4.000 doları aşmayı başardı. Piyasa hakimiyetinde %19.48’lik paya sahip olan en büyük altcoin, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 4.127 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Bununla birlikte popüler kripto para Litecoin, bugün 412 dolara ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü.

Popüler Analist Rekt Capital Ethereum ve Litecoin’i Değerlendirdi

Ünlü analist Rekt Capital, Aralık 2017’de gözlemlenen ETH/BTC işlem çiftine dikkat çekti. Bu pariteyi değerlendiren analist, yükseliş ivmesini doğrularken Ethereum’un piyasayı domine ettiğini öne sürdü. Bunun yanı sıra Litecoin özelinde yorumlarda bulunan ünlü isim, Ethereum grafikleri ile paralel sinyallerin bu altcoin’de görüldüğünü aktardı. Litecoin, gün içerisinde 412 dolara dokunarak tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü.

Popüler kripto para Litecoin (LTC), bu hafta Bitcoin’e karşı büyük kazançlar elde etti. Deneyimli analist, aylık seansta LTC için yukarı yönlü fiyat hareketinin devamına işaret etti. Rekt Capital, popüler kripto paranın Ethereum ile korelasyonu nedeniyle rekor geliştirebileceğini iddia etti.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bununla birlikte Rekt Capital Twitter üzerinden şu yorumda bulundu: “Ethereum piyasaya liderlik ediyor. Litecoin lideri takip ediyor.”

Glassnode Verileri

Glassnode, 2021 yılının başından bu yana Litecoin aktif adres sayılarında inanılmaz bir artış kaydettiğini aktardı. LTC ilgisinin arttığı bu dönemde ünlü analist, popüler kripto paranın artış trendine devam edeceğine inanıyor. Bunun yanı sıra aktif adres haricinde Litecoin’in Ethereum ile çok benzer bir yükseliş modeli izlediği vurgulanıyor.

Popüler analiste göre, Litecoin son derece zor görülen 226 dolar ve 305 dolar seviyelerinde kırılması güç direnç noktalarını aşmayı başararak Ethereum ile benzerlik gösteriyor. Öte yandan bir başka popüler analist olan Nebraskan Gooner, Litecoin fiyat tahminini açıkladı: “Litecoin’in 1.000 doların üzerine çıkacağını ve hatta 1.500 dolar seviyelerine geleceğini düşünüyorum.”

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar