reklamı kapat

Popüler Analist Bu Token 100.000 Dolar Olana Kadar Satmayacak!

Analiste göre bu kripto para eninde sonunda 100.000 doları görecek. 
15:37
22 Ağustos 2020

Son zamanlarda kripto para ekosisteminde bazı altcoin’ler, özellikle DeFi token’ları güçlü performanslar sergiliyor. Kripto para hareketlerine aşina olan bazı isimler de bazı altcoin’ler için güçlü hareketlerin devam edeceğini düşünüyor. Bu analistlerden biri de Josh Rager…

“100.000 Dolar Olacak”

Kripto para ekosisteminin popüler analistlerinden Josh Rager yaptığı son açıklamalarda bir token’a çok güvendiğini ve fiyatı 100.000 dolar olana kadar satmayacağını açıkladı. Rager konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, yearn.finance’in (YFI) büyütmek için çok fazla alanı olduğunu dile getirdi.

2.500 dolar seviyesindeyken üç tane YFI aldığını dile getiren Rager sonrasında bunlardan ikisini sattığını belirtti. Ancak RAger elinde kalan son YFI’yı 100.000 dolar olmadan satmayacağını ifade etti.

Bunlara ek olarak Rager, YFI’nin fiyat açısından Bitcoin‘i (BTC) çoktan geçtiğini ve bunu nispeten kısa bir sürede yaptığını belirtiyor ve “1 YFI’nin 1 BTC’ye eşit olduğunu düşünüyorum… Bitcoin’i bir ay önce 2.000 dolardan satın aldığınızı ve mevcutta 12.000 dolar değerine kadar yükseldiğini düşünün. Bu fırsat için herkes ölür. YFI da tam olarak bunu yaptı.” sözlerini kullanıyor.

YFI Token

YFI bir DeFi token’ı olarak karşımıza çıkıyor ve bir yönetişim token’ı olarak tasarlandığı biliniyor. Platform, diğer tüm DeFi protokollerini tarıyor, en iyi verimi sunanı kilitliyor ve fonları bu belirli protokole yatırıyor. Dolayısıyla oldukça faydalı bir proje olarak nitelendiriliyor.

Ancak fiyat bu kadar yükselmişken büyük bir çöküş riskinin olduğu da analistler tarafından belirtiliyor.

Örneğin; benzer bir proje olan YAM, birkaç saat içinde önce rekor seviyeleri hemen ardından sıfır seviyesini gördü. Analistler de benzer bir durumun YFI’da da yaşanma ihtimali olduğu konusunda yatırımcıları uyarıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.