X


Popüler Analist: Bitcoin (BTC), Bu Kriptonun Grafiklerini Takip Ediyor!

Piyasanın popüler analistlerinden biri, Bitcoin’in bir altcoin grafiğini takip ettiğini ve 100.000 dolara ulaşacağını dile getirdi.
08:41
1 Ekim 2021

Çeşitli altcoin grafiklerinin ve yıllara göre grafiklerin birbirleri ile karşılaştırılmasına alışığız. Ancak popüler bir analist bu sefer Bitcoin grafiği ile bir altcoin’i karşılaştırdı ve BTC grafiğinin altcoin grafiğine çok benzer şekilde ilerlediğini dile getirdi.

Terra (LUNA) ve Bitcoin (BTC)

Takipçilerine Bitcoin biriktirmelerini tavsiye eden popüler analist Kaleo, lider kripto para biriminin grafiğini akıllı sözleşme platformu Terra (LUNA) ile karşılaştırdı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Analistin açıklamalarına göre LUNA son 1 yıl içinde %10.800 artış yaşadı ve bu ayın başlarında 43,82 dolar ile rekor kırdı. Yazının kaleme alındığı sırada ise LUNA, 37.65 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin ise şu anda 43.700 dolar bandında işlem görüyor. Kaleo, lider kripto para biriminin yeni bir ralli başlatmadan önce bir süre daha güç kazanması gerektiğini ifade ediyor. Analistin açıklamalarına göre Bitcoin öncelikle 37.000 dolara geri çekilecek ve ardından ralli başlayacak.

37.000 dolara kadar yaşanacak düşüşün korkutucu olmadığını ifade eden analist, Bitcoin’in 100.000 dolara ulaşacağını ve 37.000 doların biraz üzerinde yapılacak satışların pişmanlıklara sebep olacağını ifade ediyor.

Analist SOL’da da Artış Bekliyor

Kaleo, yaptığı açıklamalarda akıllı sözleşme platformu Solana’nın yere kripto para birimi SOL’da da bir artış yaşanacağını ifade ediyor. Solana, yaşanan düşüşler sırasında sergilediği artış performansı ile adından sıkça söz ettirmiş ve 9 Eylül’de 214,9 dolar ile rekor kırmıştı. Yazının kaleme alındığı an itibari ile SOL 141 dolar bandında işlem görüyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar