X


Popüler Analist Açıkladı! Bu 3 Altcoin Solana’yı Takip Edecek

Popüler bir kripto para analisti, bu 3 altcoin'in yakın vadede Solana ile benzer performans göstereceğine inanıyor.
09:16
12 Eylül 2021

Kripto para piyasasındaki son düşüşün ardından kripto para birimleri yeniden toparlanmak için mücadele ediyor. Durum böyleyen popüler bir kripto para analisti ve trader, Solana‘nın (SOL) son tarihi yükselişini taklit edebilecek üç altcoin’i işaret etti.

Bu 3 Altcoin Solana’yı Takip Edecek

CoinMarketCap’tan alınan verilere göre Solana (SOL), bir başarıya imza atarak piyasa değeri sırlamasında 6. sıraya yükseldi. Şu anda 175  dolardan işlem gören akıllı sözleşme platformu, Temmuz ayının en düşük seviyesi olan 23.47 dolardan 215 dolarlık en yüksek seviyeye ulaşarak %600’den fazla yükseldi.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Dolayısıyla trader ve piyasa analisti Michaël van de Poppe, SOL’un tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmasının ardından merkezi olmayan blok zinciri platformları Tezos (XTZ), Polkadot (DOT) ve Cosmos‘un (ATOM) da Solana gibi performans göstereceğini düşündüğünden dolayı bu 3 altcoin’i yakından takip ediyor.

“Atom Yükseliş İçin Hazır”

Yayınladığı son YouTube videosunda 3 altcoin için tahminlerini paylaşan Poppe, ATOM‘un temel pazar yapısına göre hızlı bir artış başlatmaya hazır göründüğünü söyledi.

“Solana’yı takip edecek bir kripto para birimi seçmem gerekirse ve bunun birinci katman bir çözüm olması gerekiyorsa, seçimimi Tezos, Polkadot ya da Cosmos’dan yana yapardım. Yapı göz önüne alındığında, bu 3 altcoin‘de harika görünüyor. ”

Öte yandan Van de Poppe, ATOM’un Bitcoin‘e karşı iki yıllık bir birikim dönemi içinde işlem gördüğünü ve altcoin’in Ağustos ayında BTC‘ye karşı yükseliş trendinde işlem görmeye başladıktan sonra 0.00051 BTC seviyesinin (22.88 dolar) yeniden test edilmesini istediğini söyledi.

ATOM’un bir sonraki yönüne gelince, Van de Poppe iki temel fiyat seviyesine dikkat ediyor.

“17.47 dolar seviyesinin yeniden test edilmesi ile birlikte birkaç gün önce yaşanan düşüşte kaybettiği her şeyi geri kazandı. Bence ilerlemeye devam edeceğiz ve bir sonraki direnç seviyesini kırdığımızda yeni yüksek seviyelere ulaşacağız. Cosmos için yakın vadede beklediğim seviyeler 47,50 dolar ve 72 dolar civarında yer alıyor.”

CoinMarketCap verilerine göre, içeriğin kaleme alındığı sırada popüler kripto para birimi ATOM son 24 saatte %3.41’lik bir düşüşle 28.11 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar