X


Piyasa Düşüş Yaşarken Bu Altcoin Yine Yükselişe Geçti!

Son günlerde rekor üzerine rekor kıran altcoin yine hareketlendi.
19:56
14 Temmuz 2020

Toplam piyasa değerine göre en büyük onuncu kripto para birimi Chainlink (LINK), bütün kripto para piyasasının sert düşüş dönemine girdiği anlarda bile beklenmeyen bir yükseliş trendinde yoluna devam ediyor. 2020 yılı içerisinde sansasyonel bir yükseliş elde ederek birçok kripto para birimini geçmeyi başaran LINK, bir anda en büyük 10. kripto para birimi sırasına kadar yükseldi.

Aslında LINK grafiğine bakıldığında bunun 2019 yılının başlarından beri aşırı derecede iyi bir performans sergilediği ortaya çıkıyor. Geçtiğimiz haftalarda rallisine daha çok ivme kazandıran LINK, 8,40 dolara kadar yükselerek tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmayı başardı. Şu an için ise LINK adresinde hem fiyat açısından hem de aktif adresler açısından bir hareketlilik yaşandığı görülüyor.

Chainlink FOMO’su Bitti Mi?

10 ile 1.000 LINK arasında bakiyeye sahip olan cüzdan adreslerinin sayısında inanılmaz bir yükseliş görüldü ve bu durum aslında bireysel yatırımcıların sektöre akın ettiğini gösteriyor. Aktif adres sayısında böylesine bir artış, FOMO’nun hala devam ettiğine ve hatta yeni başladığına bile işaret etmekte.

Bazıları LINK fiyatının çok sert düşüş yaşayacağını ve FOMO’nun yakında biteceğini ifade etse de tanınan bir analist bu duruma katılmıyor. Galaxy, konu hakkında yaptığı açıklamada LINK’in rallisinin yeni başlamış olabileceğini ifade etti.

Analiste göre şu an için LINK shortlamak için yani düşüş odaklı yatırım yapmak için hiçbir sebep yok ve yükseliş sürebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
İlgili Yazılar