reklamı kapat

Peter Brandt Açıkladı: Bitcoin, Ethereum ve XRP’yi Ne Bekliyor?

Peter Brandt'a göre BTC ve ETH'nin geleceği parlak, XRP'nin geleceği ise şaibeli.
09:00
8 Mayıs 2020

Ünlü trader ve ekonomist Peter Brandt, Bitcoin‘in (BTC) 10.000 dolardaki direnci kırdığı günün öncesinde hem Bitcoin hem Ethereum hem de Ripple (XRP) hakkındaki düşüncelerini açıkladı ve yatırımcılara bir kripto para birimi konusunda uyarılarda bulundu.

Brandt, 45 yılın üzerinde bir alım satım kariyerine sahip olmanın yanı sıra Bitcoin’in parabolik rallilerini ve 2018 yılındaki düşüşünü de bilerek inanılmaz bir popülerlik ve saygınlık kazandı. Analistin birçok tahmininin gerçekleşmesi, yaptığı uyarıların da ciddiye alınmasını sağlıyor.

Brandt’tan Yine XRP Eleştirisi ve Uyarısı Geldi

Başarılı isim 7 Mayıs tarihinde yayınladığı tweet dizisinde ilk olarak toplam piyasa değerine göre en büyük üçüncü kripto para birimi XRP’yi sert bir düşüşün beklediğini ifade etti. XRP’nin özellikle Bitcoin işlem çiftine karşı zor günler geçirdiğini ve XRP yatırımcılarının artık ölüm kalım savaşı verdiğini belirtti. Analist açıklamasının devamında XRP/USD işlem çiftinin 24 SATS seviyesinde direndiğini ancak buranın altına inilmesi durumunda 11 SATS’a gerileme olacağını ve bunun da altının 0 SATS olduğunu ima etti.

Bu açıklamasından sonra ciddi tepki çeken Brandt, Bitcoin ve Ethereum hakkında geleceğe yönelik iyimser ve yükseliş odaklı düşündüğünü, XRP’nin ise kaçınılmaz sona doğru yaklaştığını vurguladı. 45 yıllık kariyerinde neyin doğru bir yatırım neyin ise olası bir dolandırıcılık olduğunu anlama noktasına ulaştığını belirten Brandt, XRP’nin maniple edilmiş bir piyasaya sahip olduğunu da ifade ederek yatırımcıları uyardı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.