X


NEAR Protocol, UST Desteğini Açıkladı! NEAR Fiyatı Uçuşa Geçti

Near Protocol, UST entegrasyonunu duyurdu.
15:59
23 Aralık 2021

Near Protocol, Terra’nın UST stablecoin’ini NEAR ve Aurora’ya entegre edeceğini duyurdu. Entegrasyonu haberi, NEAR token değerinin %30 artışla 13.99 dolara kadar uzanmasını tetikleyen bir gelişmeydi.

Dev Entegrasyonun Ayrıntıları

NearPad, Rose ve Terra arasındaki ortaklık, UST varlığının NEAR ve Aurora’daki yeni ekosistemler için kullanılabilirliği gözler önüne serecek. Ayrıca kullanıcılar varlıklarını doğrudan Terra’dan Aurora’Ya körptülemek için Allbridge’i kullanabilir. Alternatif olarak desteklenen bir dizi zincir de bu işlemi gerçekleştirebilir.

NearPad ve Rose, kullanıcıların protokollere UST likiditesi yatırmasına inkan tanıyan teşvikli fırsatlar sunacak. Bu likiditeye daha sonra NEAR ve Aurora toplulukları tarafından erişiebilecek. Entegrasyon hakkında konuşan NearPad ve Rose kurucusu Aiden Knox şunları kaydetti: “UST’yi topluluğumuza getirmek adına Terra ile ortaklık kurmak, Near ve Aurora ekosistemini büyütmek için büyük bir adım. UST’yi yalnızca NearPad ve Rose’a getirmek için değil aynı zamanda bu ortaklığın sağladığı daha derin entegrasyonlar ve ortak projeler için de Terra ekibiyle yakın bir şekilde çalışmaktan heyecan duyuyorum.”

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

UST’nin NEAR’a genişlemesi, kullanıcıların NEAR’ın teknolojisini kullanarak oluşturulan protokollerin bir dizi avantajına erişmesine izin verecektir. Ayrıca kullanıcılar NEAR protokolündeki en popüler varlıkların bazılarına sınırsız erişin hakkına sahip olacak.

NEAR kurucu ortağı Illia Polosukhin, duyuruyu şöyle yorumladı: “NEAR sadelik, güvenlik ve ölçeklenebilirlik için inşa edilmiştir. UST gibi sabit paralar değer depolamak ve sabit bir hesap birimi kullanması gereken uygulamalarla etkileşim kurmak adına sade bir arayüz sağlar. NEAR ve Terra ekosistemlerini Allbridge aracılığıyla birbirine bağlamak, Rose ve NearPad gibi uygulamaların her iki topluluğu da stablecoin kullanmanın yeni yollarını sunmasına imkan tanıyor.”

NEAR Fiyatı Uçtu

NEAR token entegrasyon haberinin akabinde %33’ün üzerinde bir sıçrama kaydetti. NEAR, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 13.99 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor. NEAR, geçtiğimiz gün 8.6 dolar seviyesini kırarak bu performansın yolunu açmıştı. Bununla birlikte NEAR yakın zamanda ekosistmein büyümesine katkıyı amaçlayan 800 milyon dolarlık bir finansman turunu duyurmuştu.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar