X


Milyarder İş İnsanı, NFT Sektörü Geleceğinin Ana Hatlarını Çizdi

Novogratz, büyüyen ve her gün yeni insanları sektöre çeken NFT alanı hakkında görüşlerini aktardı.
18:00
24 Temmuz 2021

Milyarder iş insanı Mike Novogratz, son günlerinden en popüler sektörülerinden biri olan NFT’ler hakkında konuştu. Novogratz, büyüyen ve her gün yeni insanları sektöre çeken NFT alanı hakkında görüşlerini aktardı.

NFT’lerin Geleceği Parlak

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, NFT sektörünün geleceği hakkında olumlu yorumlarda bulunurken henüz erken bir dönemde olduğunu belirtti. Ünlü yatırımcı ve kripto para destekçisi Mike Novogratz, gelecekte birçok sektörün NFT’leri kullanacağına inanıyor.

Next with Novo’nun yakın tarihli bir bölümünde Novogratz; NFT endüstrisinin geleceği hakkındaki görüşlerini aktardı. Bitcoin’in ilk kurumsal yatırımcısı ve en eski Wall Street yatırımcılarından biri olan Novogratz, kâr elde etmek adına NFT teknolojisini birçok sektörün kullanacağını belirtti.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Bununla birlikte programda yakında NFT formuna dönüştürülecek sağlık kayıtlarından bahsedildi. Moda markaları, müzik endüstrisi ve benzer sektörlerin NFT teknolojisini kullanması beklenirken programda şunlar konuşuldu: “Sağlık kayıtları, moda markaları, müzik endüstrisi, topluluk oluşturma ve kâr elde etmek adına tüm bu sektörler NFT formunu kullanacak.”

Mike Novogratz, NFT’lerin geleceği hakkında olumlu bir senaryo beklerken şunları kaydetti: “NFT sektörü şu an ilk adımlarını atıyor. Bu yeni çağın şafağındayız. Bu harika bir fırsat.”

NFT Sektöründeki Önemli Gelişmeler

NFT sektörü; milyarder iş insanlarından müzik platformlarına, dev kurumsal firmalardan kripto para borsalarından birçok alanda kendini göstermeye devam ediyor. NFT protokol ve token’larının piyasa değeri 21 milyar doları aştı.

Son gelişmelere göre eBay, NFT alım satım platformu kurdu. Dünyanın en büyük e-ticaret platformlarından biri olan eBay, NFT sektörüne adım atarak büyük bir yankı uyandırmıştı. Bununla birlikte NBA Top Shot en büyük ilgi gören NFT platformlarından biri olurken OpenSea ve Rarible lider NFT pazar yeri olarak biliniyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar