Michael Wrubel Altcoin Sepetini Açıkladı! 2022 Yılında Yüzde 1000 Bekliyor!

Önümüzdeki yıl yatırımcısına iyi para kazandırabilecek projeler! İçlerinde %1000 potansiyelli yeni Ethereum rakibi de bulunuyor.
13:08
26 Aralık 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Tüm kripto piyasası yükselişe geçti ve işler 2022 için çok iyimser görünüyor. İş geliştirme uzmanı, BelBoy ve WrubelConsulting’in kurucusu Michael Wrubel, yatırımcıların 2022 için sepetine eklemesi gereken 3 altcoini paylaştı. Potansiyellerini yüksek gördüğü kripto paraları paylaşan Michael önümüzdeki yıl fiyatlarında ciddi artış bekliyor.

Terra (LUNA)

Michael’ın bahsettiği ilk altcoin Terra (LUNA). Son haftalarda oldukça büyük hamleler yaptı. Terra, fiyat istikrarlı küresel ödeme sistemlerine güç sağlamak için stablecoin ihraç eden bir blockchain protokolüdür. Teknik incelemesine göre Terra, fiyat istikrarını ve fiat para birimlerinin geniş çapta benimsenmesini Bitcoin‘in (BTC) sansür direnciyle birleştirir ve hızlı, uygun fiyatlı ödemeler sunar.

Terra’nın ekosisteminin son birkaç hafta içinde çok fazla sermaye girişi gördüğü biliniyor. Ayrıca TVL sıralamasında da ciddi yükseliş yaptı. TVL son yedi günde yüzde 46 arttı, bu da birçok farklı projeyi geride bıraktığı anlamına geliyor. TVL açısından Terra’nın tek rakibi bugünlerde Ethereum’dur.

Bu nedenle, LUNA önümüzdeki yıl için ciddi büyüme potansiyeli taşıyor ve Michael onu listesinde ilk sıraya koyuyor.

Cardano (ADA)

Cardano, hedefinin “değişim yaratanlar, yenilikçiler ve vizyonerlerin” olumlu küresel değişim getirmesine izin vermek olduğunu söyleyen bir proof of stake blockchain platformudur. Alonzo güncellemesiyle akıllı sözleşmeler için uyumlu hale gelen Cardano, hızla ekosistemini büyütüyor.

Daha fazla geliştiricinin önümüzdeki yıl Cardano ekosistemine katılacağını düşünen analist, fiyatın ekosistemle doğru orantılı olarak büyüyeceğini düşünüyor.

Kadena (KDA)

Michael’ın bahsettiği son altcoin Kadena’dır. Kadena, ölçeklenebilirliği optimize etmeyi amaçlayan, resmi doğrulama ve yükseltilebilir akıllı sözleşmelerle donatılmış Pact adlı yeni bir akıllı sözleşme diline sahip açık kaynaklı bir blockchain’dir.

Fiyat birkaç günde %30 civarında arttı ancak halen Kasım ayında ulaştığı seviyenin yaklaşık %50 altında bulunuyor. En büyük 66’ncı kripto para olan KDA yaklaşık 2 milyar dolar piyasa değerine sahiptir.

Michael şunları söyledi:

“Rakiplerinin piyasa değeri 20 milyar dolar dolaylarında ve KDA henüz yolun çok başında görünüyor. En azından 10 kat potansiyeli olduğunu ve önümüzdeki yıl bu hedefe koşacağını düşünüyorum”.

Kadena, sıfıra yakın işlem ücretlerine sahiptir. Şu anda eksik olan tek şey, platformunda inşa edilen daha fazla NFT, pazar yeri, proje ve eğer bunlar olursa yeni Solana veya AVAX’a merhaba diyebiliriz.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar