X


Litecoin (LTC), Chainlink (LINK) ve Algorand (ALGO) Yorum: Ralliye Hazır Olun!

Popüler analist 3 kripto para biriminin çok büyük artış yaşayacağını düşünüyor.
20:00
13 Şubat 2021

Piyasanın popüler kripto para analistlerinden biri olan Kaleo, yakın zamanda ciddi bir yükseliş yaşamasını beklediği 3 altcoin’i takipçileri ile paylaştı. Kaleo’ya göre bu 3 coin büyük ralli hazırlığında bulunuyor.

“Litecoin’i Hafife Almayın”

Aynı zamanda bir kripto para yatırımcısı olan Kaleo, diğer yatırımcıların Litecoin’i (LTC) hafife aldıklarını ifade ediyor. Genellikle dijital gümüş olarak adlandırılan kripto paranın 2017 boğa rallisi sırasında çizdiği grafiklere benzer bir yol izlemeye hazırlandığını ifade eden analist LTC’nin %1.000’in Üzerinde yükseliş yaşayacağına inandığını dile getiriyor.

Litecoin’in 2017 yılındaki grafiklerini incelediğinde günümüzde hala LTC almak için zaman olduğunu ifade ediyor. Kaleo’ya göre hala zaman olsa da yatırımcılar her LTC alımlarından kar elde etmeye başladı bile.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bunlara ek olarak şu anda LTC alımı yapan kişilerin önümüzdeki günlerde bu hamleleri sebebiyle kendilerine teşekkür edeceğini dile getiren analist, FOMO başladığında Litecoin almak için çok kısa zaman olacağını dile getirdi.

LINK ve SOL Karşılaştırması

Kaleo’nun radarındaki bir başka kripto para ise Chainlink (LINK). Yatırımcı, merkezi olmayan oracle ağının, birkaç hafta içinde değerini iki katından fazla artıran Solana‘nın (SOL) ayak izlerini takip edeceğine inanıyor.

Algorand’ın Hedefi: 6 Dolar

Kaleo’nun listesindeki üçüncü kripto para, ölçeklenebilir, güvenli ve merkezi olmayan bir blok zinciri geliştirmeyi amaçlayan proje olan Algorand (ALGO). Kaleo, kripto para biriminin mevcut fiyat seviyesindeki artışa geçeceğini ve %240 gibi büyük bir artışla 6 dolarlık seviyeyi göreceğini ifade ediyor.

Takipçilerine büyük resme bakmalarını ifade eden analist, “ALGO daha yeni ısınıyor” sözlerini kullanıyor.

Kaleo ayrıca yaptığı açıklamalarda, Stellar (XLM), Balancer (BAL) ve Band Protocol (BAND) yatırımı yaptığını da takipçileri ile paylaştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
  • Tevfik Çelebi
    3 ay önce

    Ltc ile ilgili gelişmeler varmı

    12