reklamı kapat

Ledger Bitcoin Cüzdanında 549 TL ile Piyasadaki En İyi Fiyat CoinTürk Store’da

4 Aralık 2018
  • Coin TürkCoin Türk

Bitcoin’lerinizi saklamanın en güvenli yolu olan Ledger Wallet Nano S Hardware Bitcoin Cüzdanı şimdi 31 Aralık’a kadar yapılacak alışverişlerde 821 TL yerine 549 TL fiyatıyla büyük indirimle CoinTürk Store’da.

Türkiye’de çeşitli fiyatlara satılan Ledger Wallet Nano S cüzdanını piyasadaki en iyi fiyata Kredi kartı, Bitcoin veya Banka havalesi yöntemleriyle hemen bu linkten CoinTürk güvencesiyle satın alabilirsiniz.

İndirim stoklarla sınırlıdır.

Ledger Wallet Nano S Cüzdan Özellikleri:


  • Ledger Nano S, kripto paraları depolamak ve dijital ödemeleri sağlamak için geliştirilmiş sağlam güvenlik özelliklerine dayanan bir Bitcoin, Ethereum ve Altcoin donanım cüzdanıdır.
  • İçeriğinde sadece BTC ve ETH yoktur ve ayrıca Litecoin, Dogecoin, Zcash, Dash, Stratis, Ripple, Bitcoin Cash, Komodo, Ethereum Classic, Posw, Ark, Expanse, Ubiq, Pivx, Vertcoin, Viacoin, Neo, Stealthcoin, Bitcoingold, Stellar Lumens, Hcash, Digibyte ve Qtum kripto paralarını da güvenle depolayabilirsiniz.
  • Herhangi bir bilgisayara (USB) bağlanır ve yan düğmelerindeki tek bir dokunuşla her bir işlemi iki kez kontrol etmek ve doğrulamak için OLEd ekranında mevcut bakiye durumunu gösterir.
  • Siber saldırılara karşı dijital varlığınızı tamamen hardware ortamda korunmasını sağlar.

CoinTürk güvencesiyle hemen satın al!

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.