reklamı kapat

Bitcoin Yatırımında Nasıl Başarı Sağlarsınız? Aradığınız Cevaplar Bu Kitapta

21:50
29 Ağustos 2019

Birinci basımı 2015 yılında yayınlanan ve hızla tükenen “Kripto Para Bitcoin: Finansal Özgürlüğün Eşiğinde” adlı eser Türkiye’de Bitcoin ve kripto paralarla ilgili Türkçe yayınlanmış ilk kitap olma özelliği taşıyor. Şu an ise ikinci basımıyla kitapçılarda yer alıyor.

Kitap, Bitcoin nedir ve nasıl çalışır gibi temel sorulara cevap verirken, aynı zamanda kripto para tarihçesi, borsalar ve alış – satış işlemleri, kripto para kullanımı, bankasız modeller, güvenlik sorunları ve öneriler, Bitcoin ile ödeme sistemleri ve kripto para yatırımında başarı sağlama gibi konu başlıkları altında farklı bakış açıları ve değerlendirmeler sunuyor.

Kitabı D&R ve İdefix gibi platformlardan veya indirimli olarak Bitcoin ve kredi kartı ödeme seçenekleriyle  Cointurk Store üzerinden satın alabilirsiniz.

Aşağıdaki videoda ise Mehmet Hamdi Bol tarafından yapılan Bitcoin kitap değerlendirmesini bulabilirsiniz. Kitabı henüz okumayanlar, merak edenler ve ön bilgilendirme almak isteyenler için bu videonun aydınlatıcı olacağını düşünüyoruz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.