X


Kripto Para Analisti, 2022’de Yüksek Fiyat Performansı Beklediği Üç Altcoin’e İşaret Etti!

Kripto para analisti, 2022'de yüksek fiyat performansı beklediği üç kripto para birimini açıkladı.
11:15
3 Ocak 2022

Kripto para analisti Lark Davis, yeni Youtube yayınında, 2022 yılında yüksek fiyat performansları beklediği üç altcoin olan Ethereum (ETH), Elrond (EGLD) ve Polygon’u (MATIC) değerlendirdi. Ethereum’un 2022’de beş haneli fiyat seviyelerine ulaşacağı yönündeki beklentisini dile getiren analist, Elrond ve MATIC’teki fiyat hedeflerini açıkladı.

Analistin Ethereum (ETH) Beklentisi

Ethereum’un bu sene beş haneli fiyat seviyelerine ulaşacağı yönündeki inancını dile getiren kripto para analisti Mark Davis, yükseliş döneminin sonlarına doğru ETH‘nin 20.000 dolar fiyat seviyelerini kaydedebileceğini ifade etti. Analist, Ethereum 2.0 ile ETH’nin gelecek yıl deflasyonist bir yapı kazanacağını ve 5-10 yıl içerisinde 100 milyondan az bir arza ulaşılabileceğini dile getirdi.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Elrond (EGLD) ve Polygon (MATIC) Yorumu

Ekosistem bazlı gelişmelerin, Elrond adına heyecan verici olduğunu söyleyen analist, EGLD‘nin 2022’de yüksek bir fiyat performansı sergileyeceği yönündeki beklentisini ifade etti. Analist Mark Davis, MATIC’in de mevcut fiyatı itibariyle uzun vadeli değerlendirilebilir bir seviyede olduğunu dile getirdi.

Polygon’un her zamankinden daha güçlü olduğunu söyleyen analist Lark Davis, ekosistem bazlı gelişmelerin ve MATIC’teki teknik görünümün oldukça pozitif olduğunu ifade etti. Analist, MATIC adına beklediği fiyat hedefinin ise 10 dolar olduğunu sözlerine ekledi.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
huobi
huobi
Araştırma Makaleleri

İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI