X


Kripto Kahini Sinyali Verdi! Bu 5 Altcoin’de Beklenti Büyük

Popüler kripto para analisti Michael Van de Poppe, yakın zamanda büyük fiyat artışı beklediği 5 altcoin'i paylaştı.
15:08
1 Eylül 2021

Yaptığı tutarlı tahminleri ile tanınan kripto para analisti ve trader Michaël van de Poppe, Eylül ayında iyi performans gösterme potansiyeline sahip olduğunu düşündüğü beş altcoini takipçileri ile paylaştı.

Michael Van de Poppe Bu 5 Altcoin’de İnanılmaz Artış Bekliyor

YouTube üzerinden videolar yayınlayarak tahminlerini takipçileri ile paylaşan popüler analist Van de Poppe, yayınladığı son YouTube videosunda Polkadot (DOT), Cosmos (ATOM), Tezos (XTZ), Synthetix (SNX) ve Chainlink‘ı (LINK) hedef aldı.

İlk olarak birlikte çalışabilir blok zinciri Polkadot’u (DOT) ele alan analist, DOT’un kritik bir direnç seviyesini ortadan kaldırması durumunda güçlü bir ralliye başlayabileceğini belirtti.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

“DOT 29 doları kırdığında, hızlı bir yükselişe başlayacak. USDT (Tether) grafiğine baktığımızda, 29 dolarlık bu direnç, aynı LUNA (Terra) gibi bu seviyeyi kıran ve aşmaya başlayan Solana (SOL) ile oldukça benzerlik gösteriyor. Portföyüme DOT eklemesi yapmak için beklediğim iki önemli seviye var. Bunlardan biri 21 dolar civarında, diğeri ise 18 dolar civarında yer alıyor.

Analistin listesinde ikinci sırada, birbirinden bağımsız durumdaki blockchain sistemlerini birbirine bağlamayı amaçlayan merkeziyeti olmayan bir platform olan Cosmos (ATOM) yer alıyor. Van de Poppe’ye göre Cosmos, kritik desteği 16 dolarda tutmayı başarırsa, yükseliş trendini yeniden başlatabilir.

ATOM/USDT paritesine baktığımızda, izlememiz gereken birkaç önemli seviye olduğu açık. ATOM için önemli olan seviyelerden biri 16 dolar seviyesi olarak görülüyor. ATOM yeniden 16 doları test eder ve bu seviyenin üzerinde tutunabilirse bu harika olur. İkinci kritik seviye ise, 12 dolar civarında yer alıyor. Fiyat yukarı yönlü bir ralli başlatmadan önce muhtemelen bu seviyeyi yeniden test edecek.”

Tezos (XTZ), Synthetix (SNX) ve Chainlink (LINK) Fiyatı Uçuşa Geçebilir

Michael Van de Poppe akıllı sözleşmeler platformu Tezos‘u da yakından takip ediyor. XTZ/BTC grafiğini inceleyen analist, paritenin daha yüksek dipleri ortaya koyduğunu ve 0,00011 BTC’lik direncin kırılması durumunda fiyatın %70’in üzerinde yükselerek 0,00019 BTC’ye (8,98 dolar) ulaşacağı yönünde tahminde bulunuyor.

“Tezos’da şu anda kritik seviye olarak, 0.0000087 BTC yani 4.11 dolar seviyesini göz önüne alabiliriz.”

Merkezi olmayan finans platformu Synthetix‘e gelince Van de Poppe, SNX kilit bir seviyenin üzerinde kalırsa Bitcoin karşısında (SNX/BTC) 2x’den fazla artış yaşayacağını belirtiyor.

“SNX için takip ettiğimiz dip seviye 0.00021 BTC veya 9.91 dolar seviyesinde bulunuyor. Dolayısıyla SNXîn Bitcoin çiftinde neredeyse 2x’lik bir fiyat performansını hedefleyebilirsiniz.”

Ayrıca Van de Poppe, SNX/BTC için fiyat hedeflerini, ilk olarak 0,00036 BTC ve ardından 0,00042 BTC olarak belirledi.

Usta analistin listesinde son sırada merkezi olmayan oracle platformu Chainlink‘e (LINK) yer verdi. Van de Poppe’ye göre LINK, LINK/BTC paritesinde yeni bir bir yükseliş trendine başlamadan önce bir düzeltme daha yapabilir.

Chainlink için ilk kritik seviye 21 dolar civarında yer alıyor. Bu seviyenin kırılması fiyatı, 0.00041 BTC (19.36 dolar) civarında kadar geri çekebilir.. Bu iki aralık, LINK’i uzun süre takip edeceğim yer. ”

Son olarak Van de Poppe, LINK/BTC çiftinin bir yükseliş trendi başlatarak 0,00041 BTC’ye kadar ulaşacağını ve daha sonra düzeltme yapabileceğine inandığını da tahminlerine ekliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar