reklamı kapat

Justin Sun’ın “Büyük Duyurusu” Fiyatı Şimdiden Harekete Geçirdi

Justin Sun'ın müjdesi ne?
17:00
7 Haziran 2020

Justin Sun büyük ihtimalle kripto para piyasasının en tanınan isimlerinden birisi ve bunun hem iyi hem de kötü sebepleri var. Kötü sebeplerden birisi Justin Sun’ın devamlı olarak “duyuru” ve “duyurunun bile duyurusunu” yaparak fiyatları maniple ettiğinin düşünülmesi olarak biliniyor.

Yine de söz konusu gelişmelerin ve duyuruların Tron ile BitTorrent Token yatırımcıları için aslında iyi haber olduğu aşikar. Justin Sun söz konusu duyurularından birisini yine yaptı ve topluluğa “çok heyecan verici bir haber” vereceğini açıkladı. Sun, geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamasında 8 Haziran tarihinde önemli bir duyuru yapacağını belirtmişti.

Tron Yatırımcılarını Bekleyen İyi Haber Ne?

Konu hakkında çok fazla açıklama yapmayan ve bilgi vermeyen Sun, o tarihlerde ciddi bir fiyat değişikliği yaratamasa da şimdilerde Tron’un yukarı yönlü harekete geçmesini sağladı. Tron %6’ya yakın düşüş yaşarken hem bu düşüşünü bitirdi hem de yükselişe geçti ve bu yazının kaleme alındığı an itibariyle %5 artış yakaladı.

Justin Sun’ın Twitter’dan yaptığı açıklamaya gelen cevaplara bakıldığında, yatırımcıların birçoğunun bunun bir kripto para borsasında listelenme olduğunu düşündüğü görülüyor. Sun söz konusu cevaplara karşılık vermese de daha önce yatırımcıların yaydığı spekülasyonlar çoğunlukla doğru olduğu görülmüştü.

Ancak birçok önde gelen kripto para borsasında listelenmiş olan Tron, eğer müjdeli haber olarak borsa listelenmesi duyurusu yaparsa bunun fiyatta tam tersi bir düşüş yaratabileceği düşünülüyor.

Justin Sun bundan kısa süre önce yaptığı anketinde ve ETH – TRX rekabetinde yenilmesi ile de gündeme oturmuştu.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.