X


Justin Sun, Golden Whale Token’ın Sahibi Oldu! Sun, Bu NFT İçin Ne Kadar Ödedi?

Sun, 12.6 BTC'lik teklifle NFT'yi kazanarak Golden Whale Pass'in sahibi oldu
22:00
5 Haziran 2021

NFT Glee ekibi, Bitcoin 2021 konferansında benzersiz bir müzayede düzenledi. Türünün ilk örneği olan “Golden Whale Pass” sahibine tüm Bitcoin konferanslarına ömür boyu erişim sağlayan bir NFT token’ı olarak satışa sunuldu.

Justin Sun, Müzayedeyi Kazanan İsim Oldu

Tron ve BitTorrent’in kurucusu ve ünlü kripto girişmcisi Justin Sun, bugüne kadar gerçekleştirilen en büyük NFT müzayedesinde yer aldı. Sun, 12.6 BTC’lik teklifle NFT’yi kazanarak Golden Whale Pass’in sahibi oldu.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Gelecekteki tüm Bitcoin konferanslarına ömür boyu erişimi garanti eden ve kendisine birden fazla VIP avantajı sağlayan Golde Whale Pass için 12.6 BTC yani 460.000 dolar fiyat ile müzayede son buldu.

Justin Sun, bu NFT’yi, Tron tabanlı dijital koleksiyonların amiral ekosistemi olan APENFT’ye bağışlayacağını duyurdu: “Golden Whale Pass gibi büyük ölçekli NFT örneklerini görmek heyecan verici ve bu mirasın bir parçası olmaktan mutluluk duyuyorum. Bitcoin Konferansı ekibini ve NFT Glee ekibini yürekten kutluyorum. Bu NFT’yi APENFT projesine bağışlamak istiyorum. Gelecek Bitcoin konferasyonlarına katılmayı dört gözle bekliyorum.”

50.000 katılımcı ile Bitcoin 2021 konferansı, Blockchain ve kripto para birimlerin tarihindeki en büyük etkinlik olarak kayıtlara geçti.

Justin Sun, Gündem Olmaya Devam Ediyor

Bu ses getiren satın alma ile gündem olan Justin Sun, NFT kavramına olan bağlılığını bir kez daha göstermiş oldu. Daha önce Tron Foundation, segmentteki en etkileyici dijital sanat eserlerine sahip olmak için 30 milyon dolarlık bir fon başlaşmıştı.

Sun, Elon Musk’ın manipüle edici tavırlarına rağmen Twitter’da etkinliğini koruyor. Sun, dip seviyelerden BTC ve ETH satın aldığını geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden takipçilerine duyurmuştu.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar