Reklam

Josh Moden Rekor Artış Bekliyor! Bu 3 Altcoin Yakından Takip Edilmeli!

Popüler 3 kripto para için yükseliş tahminlerinde bulunan analist kritik seviyelere işaret etti.
12:30
14 Kasım 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

CryptoBusy’den popüler analist Josh Moden, radarı altında olan 3 altcoini takipçileriyle paylaştı. Yükseliş sinyali veren bu altcoinler yakından takip edilmeli. Fiyatlarında ciddi artış beklediği 3 kripto parayı paylaşan analist, önemli seviyelere işaret ediyor. Peki bu kripto paralar hangileri, önemli seviyeler neler?

Cardano (ADA)

Listenin ilk sırasında, en değerli kripto paralar arasında yer alan Cardano (ADA) bulunuyor. Analiste göre Cardano fiyatı daha da yükselebileceği önemli bir seviyede bulunuyor. Önemli bir fiyat testine hazırlanan ADA, video paylaşıldığı sırada 2,24 dolardan işlem görüyordu.

“Fiyat zaten ciddi anlamda yükseldi ve 2,38 dolara kadar çıktı. Aslında şimdi bu kama modelini aştık veya buna düşüş trendi de diyoruz ve 2,3 dolardan yeniden test için geldik. Şimdi buradaki yeniden test kilit nokta eğer test başarılı olursa fiyat hızla yukarı iğne atabilir”.

Analiste göre bu test 2 dolara kadar devam edebilir. Kısa vadeli fiyat hedefi ise 2,64 dolardır. Yazı hazırlandığı sırada Cardano (ADA) fiyatı 2,02 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor.

Chainlink (LINK)

Listede sonraki sırada Chainlink (LINK) var. Videonun çekildiği sırada LINK 37 dolardan işlem görüyordu. Analist Moden, LINK’in 40 dolara güzel bir sıçrama yapmadan önce talep seviyesi olan 33 dolara gevşeyebileceğini düşünüyor.

“Beş ayın en yüksek seviyelerine ulaştıktan sonra Chainlink, çift haneli kazançlarının çoğunu kaybetti. Teknik verilerle desteklenen düşüş 33 ile 34 dolar arasında yeni bir teste sebep olacak. Eğer talep bölgesi güçlü kalırsa hızlı bir şekilde 40 dolara çıkabiliriz”.

Yazı hazırlandığı sırada LINK fiyatı talep bölgesi olan 33 dolara gevşemişti.

Cosmos (ATOM)

Listede sonuncusu Cosmos (ATOM), analist öncedeki diplerin fiyat grafiğini artık yükselişe hazırladığını düşünüyor. Video yayınlandığı sırada 36,21 dolardan alıcı bulan Cosmos (ATOM) yazı hazırlandığı sırada 32,1 dolara kadar gevşedi.

Analist, ATOM‘daki yükseliş iyimserliğinin nedenlerinden birinin, fiyatın çok uzun süredir kilit alım bölgesinde 34 dolarda konsolide olması olduğunu söylüyor. Ayrıca, piyasa, Ekim ayının başından bu yana azalan bir kanal izliyor. Videoda 36 doların güçlü kalacağını söyleyen Josh Moden şimdilik yanıldı. Bitcoin (BTC)’in yükselişiyle birlikte 32 dolara kadar gevşeyen fiyat bu seviyede tutunmaya çalışıyor. Moden kısa vadede 44 ve 47 doları hedefliyor, ancak bunun için 36 dolar desteğinin yeniden güçlenmesi gerekir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar