İşte SHIB’in Kaderini Değiştirecek Gelişme: Milyarlara Ulaşacak!

Krito para piyasası zor bir dönemden geçerken, Shiba Inu (SHIB) yatırımcısı da yeni bir mucize için beklemede
13:20
15 Eylül 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

Krito para piyasası zor bir dönemden geçerken, Shiba Inu (SHIB) yatırımcısı da yeni bir mucize için beklemede.

Alexa Skill, iOS ve Android: SHIB İçin Ne Anlama Geliyor?

SHIB yakımlarını izleyen Shibburn.com, resmi Shibburn Radio uygulamasını Alexa Skill, iOS ve Android’de başlatma planını duyurdu. Bu, proje için önemli bir gelişme çünkü yeni hamle sayesinde milyarlarca insan  Shiba Inu Burn’e çok yakında katkıda bulunabilecek. Shibburn.com, en yeni ve trend şarkıları çalan yeni bir  radyo istasyonu olan Shibburn Radio adlı başka bir proje başlattı. Raporlara göre, Shibburn Radio aylık abonelikler veya reklamlar sayesinde gelir elde edecek. Daha sonra, topluluk liderliğindeki SHIB Burn, bu gelirleri Shiba Inu’u yakmak için kullanacak. Ancak projenin net ve detaylı mali yapısı henüz ortaya çıkmadı.

Milyarlarca iPhone ve Android kullanıcısı Shiba Inu’yu yakmak için basit ve kolay erişime sahip olacağından, Shiba Inu yakım oranı da kat kat artabilir. Bunun yanı sıra, resmi SHIB Burn izleme web sitesinin sahipleri, yukarıda belirtilen platformlarda Shibburn Radio’sunun başlatılmasının, Shiba Inu’nun daha fazla popülerlik kazanmasına yardımcı olacağına ve sonunda Shiba Inu Ekosistemine yeni yatıırmcı getirilmesine yardımcı olacağına inanıyor. Shibburn Radio, 75 milyondan fazla kullanıcısıyla dünyanın en yaygın kullanılan müzik platformu TuneIn’de zaten mevcut. Shibburn.com, bir süredir en işlevsel platformlar arasında yer alıyor ve Shiba Inu Burn’ü destekleyen ilk projelerden biri. Web sitesi sahipleri, bir ayda 70 milyondan ziyaretçi aldığını iddia ediyor. Her web sitesi ziyareti, SHIB’nin yakılmasına katkıda bulunur.

SHIB, Yeni Zirvelere Ulaşır mı?

Uzmanlara göre, SHIB fiyatının artması için öncelikle mevcut ayı piyasasının sona ermesi gerekiyor. SHIB’in bu süreçte proje ve ortaklıklarına devam etmesi de büyük önem taşıyor. Kullanım durumları ve benimsenme oranı da yeni zirveye ulaşma da etkili olabilir. Shiba Inu fiyatına ivme kazandıran önemli bir faktör Shiboshi olarak bilinen NFT serisinin piyasaya sürülmesiydi.

Bu süreçte, NFT çılgınlığının yeniden başlaması da önemli. En önemlisi de yatırımcı ilgisi ve sosyal medyadaki hareketliliğin devam etmesi. SHIB’in farklı borsalarda listelenmesi ve ünlü isimlerden destek alması da fiyatı etkileyebilir. SHIB fiyatını artıran diğer bir unsur OKEx, FTX ve Huobi dahil olmak üzere birden fazla borsadaki vadeli işlemlerdeki açık pozisyon miktarındaki (OI) artıştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar