Hedef 1 Dolar! Son Gelişme Bu Altcoini Yükseltebilir!

Popüler altcoin son duyurunun ardından 1 doları aşabilir. Kısa vadeli iyimser beklentileri destekleyen önemli gelişmeler neler?
23:15
16 Şubat 2023
Okuma Süresi: 2 Dakika

Yapılan duyurular, ortaklıklar, güncellemeler ve daha nicelerinin bugünlerde altcoinleri yukarı çektiğini görüyoruz. Bu kripto paraların doğasında var ve talep artışının temelini de bu gelişmeler oluşturuyor. Çoğu zaman altcoinlerin ATH seviyelerine de yaptıkları duyuruların ardından geldiğini gördük. Fiyat artışının tetikleyebilecek önemli bir duyuru da HBAR Coin tarafından geldi.

Hedera (HBAR)

Bugün HBAR cephesinden önemli bir duyuru geldi. HBAR Vakfı, Hedera Token Hizmetini (HTS) kullanan ve ağın NFT gelişimini daha da artırmak için eksiksiz bir NFT araçları paketi sağlayan Kabila Uygulamasının lansmanını duyurdu. Duyuruya göre HBAR ve HTS tokenleri için güvenli, gözetimsiz bir cüzdan, uçtan uca bir NFT araç seti ve bir NFT launchpad projesi başlatılıyor. Tokenizasyon ve daha spesifik olarak NFT’ler giderek daha popüler hale geliyor. Bu nedenle HBAR Vakfı, içerik oluşturucuların teknolojiyi kullanabilmeleri ve yalnızca temel teknolojiyi temel düzeyde anlayarak koleksiyonları başlatabilmeleri gerektiğini savunuyor.

HBAR Vakfı’ndan Grace Pfluger şunları söyledi;

“Beklentilerin ötesine geçmeye devam eden bir ekip olarak Kabila App ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz ve kullanıcıların Hedera Token Hizmetinin sunduğu tüm yardımcı programlardan kolayca yararlanmalarını ve bunun karşılığında ekosistemde kendi yeniliklerini yaratmalarını sağlıyoruz.”

HBAR Coin Fiyat Hedefi

Ashfall NFT koleksiyonunu piyasaya süren Hedera son zamanda NFT alanında da ön plana çıkıyor. DAG tabanlı platformun yönetim konseyinin 7 Şubat’ta teknoloji devi Dell’i 28. yeni üyesi olarak karşıladığını da belirtmek gerekir. Ve HBAR devam eden duyurularıyla yatırımcıların dikkatini çekiyor. Bu durum artan HBAR talebiyle fiyatı 1 doların üzerine çıkarabilir. Haftalık bazda %28 kazanç elde eden altcoin yazı hazırlandığı sırada 0,9 dolarda bulunuyor.

Bitcoin yazı hazırlandığı sırada Binance etrafında devam eden FUD nedeniyle 100 dolarlık kayıp yaşasa da halen 24.800 dolara yakın seyrediyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar