X


Harvest Finance Coin Nasıl Alınır?

Harvest Finance Coin Nasıl Alınır?
19:30
12 Ağustos 2021

Harvest Finance Coin (FARM), yüksek getiri elde etmek amacıyla fonları DeFi ekosistemin etrafında hareket ettiren bir getiri optimize edici olan Harvest Finance’in yerel kripto para birimidir.

Harvest Finance (FARM) Nedir?

Harvest Finance (FARM), varlıklarını yüksek verimli farming fırsatlarında kullanmak isteyen kullanıcılar için oluşturulmuş otomatik bir verim farmingi protokolüdür. Harvest Finance, en yüksek getiriye sahip olan en yeni DeFi platformlarını otomatik olarak tespit ederek hizmet sunar. Ardından en son farming teknikleriyle verimi optimize eder.

Harvest Finance’in tercih edilmesinin ana nedeni, manuel farming sürecinin ortalama bir kişi için çok fazla zaman almasıdır. Vaktiniz olsa bile yüksek işlem ücretleri, çoğu verimli farming stratejisini ortalama yatırımcılar için erişilemez hale getirebilir. Platform, tüm bunları değerlendirerek eşsiz bir çalışma protokolü sunar.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Harvest fonlarını bir araya toplayarak işlem ücretlerinden tasarruf edilebilir. Son zamanlardaki yavaşlamaya rağmen bile verim farmingi ortadan asla kalkmayacaktır. Yüksek işlem ücretlerinin yatırımcıyı çıkmaza sürüklemesi de cabası. Bu nedenle Harvest Finance, verim farmingine katılmanın kolay ve uygun maliyetli yolunu sunar.

FARM Coin Nereden Alınır?

FARM Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. Harvest Finance Coin; Binance platformunda FARM/BTC, FARM/BNB, FARM/USDT ve FARM/BUSD paritelerinde işlem görüyor. FARM Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 278  dolardan alım satım işlemi görüyor.

FARM Coin satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen dört pariteden de FARM Coin satın alabilirsiniz. FARM/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. FARM/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından FARM Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar